lekarz Barbara Urbanik

Pediatra

Anonim

03.01.2013

Pani doktor jest bardzo dokładna przy badaniu pacjenta, spokojnie i dokładnie tłumaczy przebieg choroby i postępowanie w czasie leczenia. Co ważne w przypadku niemowlaków, nie spieszy się z podaniem antybiotyku, co w przychodniach jest nagminne.

Grzesiek6616 gmajka

22.06.2010

Pani doktor bardzo miła, uprzejma, jednak byłem przez dość duży okres leczony na chorobę, której nie miałem. Poprostu błąd w diagnozie. Ale nie mam do Pani doktor żalu bo nie ma ludzi nieomylnych. Jako człowiek bardzo uprzejma kobieta, świetny lekarz rodzinny

Anonim

07.12.2008

Pani doktor wrażliwa na cierpienie innych.Pomaga w cierpieniu i niesie ulgę chorym.Wspaniały człowiek i bardzo dobra specjalistka.Takich lekarzy, jak pani doktor społeczeństwo oczekuje.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Jasło"?

Roweckiego-Grota 32

Mickiewicza 6