Uczestniczyłam w warsztatach umiejętności wychowawczych w sesji jesiennej 2013 roku. Było to 10 spotkań 3 godzinnych. Basia stworzyła bardzo przyjazną atmosferę spotkań dzięki czemu wszyscy uczestnicy warsztatów szczerze wymieniali się swoimi doświadczeniami i opiniami. Powstała między nami niewidzialna nić życzliwości i zrozumienia. Basia bardzo umiejętnie wybrała ćwiczenia rozpoczynające poszczególne tematy warsztatu. Dzięki nim samodzielnie dochodziliśmy do wniosku jak bardzo nasze dotychczasowe metody wychowawcze i reakcje rodzicielskie różnią się od ideału. Basia tłumacząc nam różne teorie wzmacniała je swoim wieloletnim doświadczeniem psychologicznym oraz wiedzą praktyczną bycia rodzicem. Pragnę zwrócić uwagę na ...

Było to 10 spotkań 3 godzinnych. Basia stworzyła bardzo przyjazną atmosferę spotkań dzięki czemu wszyscy uczestnicy warsztatów szczerze wymieniali się swoimi doświadczeniami i opiniami. Powstała między nami niewidzialna nić życzliwości i zrozumienia. Basia bardzo umiejętnie wybrała ćwiczenia rozpoczynające poszczególne tematy warsztatu. Dzięki nim samodzielnie dochodziliśmy do wniosku jak bardzo nasze dotychczasowe metody wychowawcze i reakcje rodzicielskie różnią się od ideału. Basia tłumacząc nam różne teorie wzmacniała je swoim wieloletnim doświadczeniem psychologicznym oraz wiedzą praktyczną bycia rodzicem. Pragnę zwrócić uwagę na jeszcze jeden aspekt dotyczący pracy psychologa - poczucie bezpieczeństwa jakie stworzyła, dyskrecję oraz bardzo wysoką kulturę osobistą. Szczerze polecam zajęcia z Basią.

Pani Barbara bardzo pomaga odnaleźć się w trudnych sytuacjach. Spokojnie rzeczowy ale stanowczo prowadzi do momemntu w którym wiadomo już co robić.