lek. med. Barbara Waloryszak

Laryngolog

Tra ge dia, nie polecam, zmarnowany czas. Pani doktor nie dość że nie potrafi przeanalizować i ocenić zdjęć z tomografu komputerowego i odsyła po opis to jeszcze nie ogarnia wystawiania skierowań. Zero zainteresowania, ocenia bez badania.

Odbyłam z panią Barbarą 2 minutową poradę telefoniczną. Otrzymałam telefon 45 minut przed zaplanowaną wizytą. Po wysłuchaniu moich dolegliwości (zawroty głowy utrudniające funkcjonowanie i wstawanie z łóżka) zostałam odesłana do internisty. Brak jakiegokolwiek pytania o okoliczności pojawienia się zawrotów, odczucia, dolegliwości towarzyszące. Jedyne pytanie jakie padło od pani to od jakiego czasu trwają dolegliwości. Nie polecam, pani pracuje za karę, byle odbębnić telekonsultację. Radzę omijać szerokim łukiem. Brak jakiejkolwiek empatii, czy zwykłego zainteresowania pacjentem. Odbyłam wiele teleporad, jedne lepsze drugie gorsze, ale po raz pierwszy jestem zmuszona ostrzec innych pacjentów przed stratą czasu u tej pani

Jeśli wszyscy lekarze by byli jak ta pani, to wizyta w gabinetach była by przyjemnością. Pełna profeska i podejście jak u nikogo wcześniej kogo odwiedziłem.

Synek - 3 lata - miał już 3-krotnie zapalenie uszu. Za każdym razem przychodziliśmy ze stanem pozapalnym uszu do kontroli zaleconej przez pediatrę. Za każdym razem już na wstępie pani doktor sprawiała wrażenie, że jest udręczona wizytą. I było widać z jakim trudem na ułamek sekundy na Jej twarzy przyklejał się uśmiech czarodziejki. Pani doktor zaleciła Avamys. Trudno było dociec w jakim celu. Miewał katar tylko w trakcie infekcji. A wiadomo, że stosowanie donosowych glikokortykosteroidów (takich jak Avamys) przez długi okres może spowodować spowolnienie wzrostu u dzieci. Na ostatniej wizycie ...

Na ostatniej wizycie Pani doktor zdiagnozowała powiększony 3 migdał.
Z własnej inicjatywy opisała zdjęcie rtg migdałka. Resztę trzeba było "wyciągać". Udało mi się zadać przygotowane pytania, ale z każdym kolejnym powstawało napięcie. Na pytania dotyczące zabiegu wycięcia migdałka odpowiadała - nie wiem. A wydawałoby się, że laryngolog ordynujący zabieg powinien takową, choćby ogólną, wiedzę na ten temat posiadać.

Trudno było załapać kontakt, mimo że byliśmy już kilka razy.

Zabrakło mi ludzkiego podejścia. Odradzam wszystkim zatroskanym rodzicom.
Wizyta przez Medicover.

Pani Doktor bardzo miła i uprzejma. Badanie u dziecka szybkie i bez traumy i co najważniejsze leczenie bylo skuteczne. Polecam!!

Od lat leczy całą moją rodzinę. Kompetentna, uprzejma, z podejściem do dzieci. Mało traumatyczne badanie dzieci: szybko, sprawnie, konkretnie. Zawsze leczenie było sukcesem. Polecam

wizyta odbyła się przez centrum Medicover, Pani doktor owszem uprzejma, ale miałam wrażenie, że wogóle mnie nie słucha i bagatelizuje problem z którym przyszłam do niej z córką. Wiztya trwała niecałe 5 minut. Nie polecam.

Bardzo miła Pani doktor. Wie jak rozmawiać z dziećmi. polecam

Bardzo miła Pani doktor. Wie jak rozmawiać z dziećmi.
polecam

Korzystałam z konsultacji u Pani Doktor. Córka miała suchy kaszel i gorączkę. Pani Doktor zajrzała do gardła i uszu i stwierdziła, że jest wszystko w porządku. Na moją sugestię, żeby dziecko osłuchała, odpowiedziała, że nie może i wysłała mnie do pediatry. Wizyta miała miejsce w CM medicover

Panie Barbara leczyła mnie przez jakiś czas i przyznam szczerze, że zawsze mogłem liczyć na jej fachową pomoc. Szczerze polecam - specjalista o wielkich kompetencjach i tzw. podejściu do pacjenta!