lekarz Barbara Wąs

Dermatolog

2,7

Nie rozumiem skąd negatywne komentarze. Jak dla mnie kompetentna i na pewno w razie czego do Niej wrócę.polecam

Nie polecam, Pani doktor mnie oszukała, prosiłam o nie przepisywanie maści ze sterydem, a mimo tego do maści robionej dodała niechciany przeze mnie składnik wmawiając, że go tam nie ma. Poza tym w zależności od humoru albo olewa pacjenta albo potrafi być życzliwa.

Byłam u pani doktor pierwszy raz i zdecydowanie ostatni. Miałam jeden główny problem z którym pani doktor mi w żaden sposób nie pomogła. Nie opowiedziała jakie są możliwe metody leczenia, jakie skutki, nie pyta pacjenta o nic trzeba samemu opowiadać. Poza tym miałam jeszcze TRZY inne drobne pytania. Dla pani doktor było to zdecydowanie zbyt dużo bo ostentacyjnie wywracała oczami przy każdym następnym pytaniu jakby chciała powiedzieć "czego jeszcze chcesz?" . Zdecydowanie nie jest to lekarz z powołaniem, chce odbębnić swoje i mieć z głowy, w ogole się nie przejmuje pacjentem i jego zdrowiem, byle się nie narobić. To jest przykre bo tyle się mówi o profilaktyce, w mediach sa kampanie zachęcajace ludzi do badać i kontroli swojego zdrowia. A jak się trafia na takich lekarzy jak pani Wąs, ma się wrażenie że lekarz łaskę robi że zbada, nie zachęca do badań, wręcz przeciwnie, już więcej nie ma się ochoty na jakichkolwiek lekarzy. To nie jest dobry dermatolog.