lekarz Barbara Wąsik-Gąska

Wenerolog, Dermatolog

Nie polecam ,nie miła ,dwa razy usuwanie ciekłym azotem bez rezultatu ,zrobione na szybko i dowodzenia ,czeka następny pacjęt.

Pani doktor trafnie ocenia chorobę a wizyta jest szybka. Pierwszy minus to zły humor pani doktor a drugi to, że nic nie mówi o chorobie co to jest, czego unikać itp.. Obejrzy, przepisze lek i do widzenia. Poleciłabym ją ze względu na trafność diagnozy..

Źle wspominam pierwsza wizytę, Pani Gąska bardzo nie uprzejma, nie wytłumaczyła mi mojej choroby ani jej przyczyny, w gabinecie spędziłam może 2 minuty. Pani Gąska zaczyna prace o godzinie 8:00 a do pracy przychodzi 8:20, przyjmowanie pacjentów 8:25. Jest to bardzo uciążliwe zwłaszcza gdy jestem zmuszona spóźniać się do pracy.

Ja polecam , dostałam wysypkę i nie mogłam się dostać szybko do dermatologa , więc poszłam po pomoc do lekarza rodzinnego a ten od razu wystawił mi skierowanie do szpitala . Jeszcze tego samego dnia umówiłam się do pani doktor , a pani doktor wypisała tabletki i maść , co oczywiście pomogło i uniknełam leżenia bez potrzeby w szpitalu .POLECAM

Bardzo miła i kompetentna pani, zawsze uprzejma i co najważniejsze - zna się na rzeczy!

Bardzo miła,poświęca pacjentowi czs,tłumaczy wszystko,ma "wiernych"pacjentów,wystarczy stanąć rano na poczekalni i zobaczyć jak wielu pacjentów ma.Z całego serca polecam.

lekarz ,do którego wiecej bym nie poszła na wizytę

lekarz ,do którego wiecej bym nie poszła na wizytę

polecam, poświęca pacjentom dużo czasu, zna się na tym co robi

polecam, poświęca pacjentom dużo czasu, zna się na tym co robi

Świetny specjalista, polecam wszystkim szukającym fachowej pomocy

Świetny specjalista, polecam wszystkim szukającym fachowej pomocy

No to ja widocznie też trafiłam na zły dzień tej kobiety. Niemiła, opryskliwa, przemądrzała, zniecierpliwiona, zażenowana, że musi obejrzeć miejsce choroby, sprawiająca wrażenie złej i znudzonej życiem, a już na pewno pracą. Nie, nie, nie i jeszcze raz nie - nie polecam!