lekarz Barbara Werka-Łuniewicz

Nie polecam - zbadała dziecko owszem długo, ale do buzi nie zajrzała - dzień później z agniną wylądowaliśmy na pogotowiu. Przepisała leki o takim samym składzie. Nie słucha co się do niej mówi, myślę, że czasy jej świetnosci minęły. Czas na emeryturę. Niestety przychodnia na Wyszyńskiego nie ma dobrych lekarzy...

tak jak już napisano pani doktor poświęca dziecku tyle czasu ile jest potrzeba a nie recepta i następny.Antybiotyk dopiero jak naprawdę jest potrzeba.Pozdrawiamy córcia i szczęśliwi rodzice że mamy wspaniałą panią doktor jakich mało:)

Świetna lekarka, do każdego indywidualne podejście, zleca wszelkie potrzebne dodatkowe badania. Dokładnie wypytuje i tłumaczy, poświęca pacjentom sporo czasu, chociaż z tego powodu kolejka pod gabinetem czasem zdecydowanie rośnie. Nie przepisuje lekarstw na siłę, byle tylko zbyć pacjenta, nie nadużywa antybiotyków gdy nie są potrzebne. Wspaniały, zaufany lekarz.

Mój syn miał złe wyniki badań(wada serca),Pani Doktor po otrzymaniu ich na biurko od razu próbowała się ze mną skontaktować telefonicznie,gdy Jej się to nie udało przyszła do nas do domu poświęcając swój prywatny czas.Jej troska o dzieci jest niewyobrażalna.Nie sztuka dać antybiotyk i wybić przy okazji również DOBRE bakterie,(które nas chronią) jak to robią inni lekarze przyzwyczajając organizmy naszych dzieci do antybiotyków i leków, których tak naprawdę nie potrzebują,a gdy są naprawdę potrzebne nie działają już z taka skutecznością z jaką powinny.Na każde pytanie zawsze otrzymywałam wyczerpująca odpowiedź.Kiedy trzeba przypisuje antybiotyk.Ufam Jej i nigdy się nie zawiodłam.Z czystym sumieniem POLECAM!

moim zdaniem pani doktor to uprzejma osoba, jednak jej metody leczenia są niedzisiejsze. Z poważaniem pacjent

niesamowity doktor!!!!życzliwy,wrażliwy człowiek,oby każdy był taki,mój autorytet.