lek. dent. Barbara Wójcik

Przemiła kobieta, do tego dobry specjalista. Polecam

Przemiła kobieta, do tego dobry specjalista. Polecam

niepotrzebne usuniecie 2 zebow,z tego 1 nie do konca,godzina męczarni na fotelu(połamala mi ząb,borowała go,cos tam rozcinala,nakuwala igła z 15 razy,poniewaz mnie bolalo-sprzetu cala tacka ,a i tak go nie wyrwala)po godzinie sadystycznych tortur stwierdzila,ze chyba jest stan zapalny i nie usunie go dzisiaj.Jestem zalamana,bo teraz musze isc usuwac chirurgicznie.Po wizycie u innego stomatologa,padlo pytanie -po co ktos wyrywal te zeby? NIE POLECAM tej Pani.

NIE POLECAM tej Pani.

polecam, jest dos niedroga 80-100 zł za zeba z nowa biaął blomba i dokąłdna, przez 5 lat wszystkie zeby leczona sa ok :)

zły lekarz, odradzam. Teram mam do wyrwania ząb który Pani doktor leczyła. Tym razem koszt leczenia to ponad 6000 zł, gdyż trzeba wstawić implanta w miejsce leczonego zemba.