Barbara Zygler-Karczewska

Od dziecka chodziłam do dr Karczewskiej, dzięki niej zostały u mnie wykryte objawy choroby na które inni lekarze nie reagowali. Podejście do pacjenta, wyjaśnianie rzeczy oraz przeprowadzanie badań za każdym razem były perfekcyjne. Jak tylko urodziłam syna od razu zapisałam go również do Pani Basi. Na każdej wizycie wykonuje szereg badań, sprawdza czy wszystko jest w porządku, pyta o samopoczucie dziecka jak i matki, tłumaczy wszystko na spokojnie i ma podejście człowieka z sercem. Jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłam i mogę ją z czystym sercem polecić każdemu. Jedna ...

Jedna z najlepszych lekarzy na jakie mogłam kiedykolwiek trafić.

Doskonała lekarz, otwarta na sugestie, słucha rodziców i dziecka. Dziękujemy za leczenie naszych chłopców.

Pani doktor leczy moje dzieci od małego. Córka ma teraz 20 lat i nie chce odjeśc od Pani doktor. Bardzo dobra Pani DOKOR :)

Wspaniały lekarz!!!Zawsze znalazła czas żeby porozmawiac z dzieckiem nie tylko z rodzicem,pamiętała o ulubionych zabawkach dziecka i nawet po kilku tygodniach od ostatniej wizyty powracała do rzeczy o których z dzieckiem rozmawiała wcześniej.Anioł-lekarz.Zawsze mielismy do niej zaufanie i co najważniejsze nasza córka także ,nawet jak była małą dziewczynką Pani doktor tłumaczyła jej np.na czym będzie polegało przykre badanie .które czekało naszą córkę.Tak się buduje zaufanie!!!NIGDY nas nie zawiodła!!! Polecam z całego serca!Renata R

Pani doktor leczy wirusy antybiotykami. Mojemu poltorarocznemu dziecku zlecila antybiotyk w zastrzykach na infekcje wirusowa bez zastanowienia sie czy to na pewno konieczne. Wystarczy proste badanie zeby sprawdzic czy infekcja jest spowodowana bakteriami czy to po prostu wirus no ale to wymaga skierowania i ponownej konsultacji i tego chyba sie pani doktor nie chce. NIE POLECAM.