lekarz Bartłomiej Domagalski

Gastroenterolog

Nie polecam tego lekarza i zgadzam się z negatywnymi opiniami brak zainteresowania przebiegiem choroby nie mówiąc o tym aby udzielił kompetentnej informacji jak postępować w przypadku dalszego leczenia choroby( uchyłki na jelicie grubym) szkoda czasu i pieniędzy.

W dniu wczorajszym miałam wykonane badanie gastroskopii. Przebiegło bardzo sprawnie. Przed badaniem lekarz wypytał mnie o dolegliwości. Samo badanie może nie należy do przyjemnych ale nie bolało, trwało ok 10 minut. Badanie wykonano w Kaliszu ul. Boczna. Zarówno podejście lekarza jak i personelu oceniam bardzo dobrze.

czytam opinie z 2012 roku....... , w takim razie Pan Doktor od tego czasu bardzo się zmienił, niestety na niekorzyść pacjentów( może być to wypalenie zawodowe ?) Poświęcony czas- dałam 2 gwiazdki bo w końcu badanie powinno trochę trwać. Szczególnie NIE POLECAM u tego Pana Doktora badania gastroskopii, uciekać daleko i nie oglądać się za siebie, ktoś z mojej rodziny był pacjentem Pana Doktora, bardzo źle wspomina sam moment badania, traktuje się pacjenta jak pudełko- podejście lekarza do pacjenta nie skomentuję, z szacunkiem do starszych osób też coś nie tak (?), nie dzieli się ludzi na kategorie, jeśli ktoś tak postępuje powinien pracować w markecie na kasie, tam ludzie uczą szacunku, na dobre opinie należy sobie zasłużyć dobrymi uczynkami. Z całym szacunkiem do Pana, Panie Doktorze, tak już w życiu jest.

Niestety nie mogę pozytywnie wypowiedzieć się o Panu Doktorze. W ostatnim czasie mój dziadek był pacjentem Oddziału, w którym Pan Doktor pełnił akurat dyżur. Ani razu nie pojawił się u niego wykazując zero zainteresowania jego stanem zdrowia. Na jakiekolwiek pytania rodziny odpowiedział, że nic nie wie, bo jest TYLKO lekarzem dyżurnym. Jest to skandaliczne zachowanie, wręcz niebezpieczne dla pacjentów pozostających pod "opieka" tego pana. W innych szpitalach jest tak, że lekarz dyżurny który zdaje dyżur opowiada swojemu następcy kilka chociaż słów o pacjentach których mu zostawia. Wypada wiedzieć chociaż z jakim rozpoznaniem ma chorych. Wiem, bo sama pracuje w szpitalu i postawa Pana Doktora jest poniżej wszelkich standardów. Faktycznie jest to szpital w większym mieście i o wyższym stopniu referencji, ale to nie jest żadne usprawiedliwienie dla Pana Doktora. Szok i niedowierzanie, że są jeszcze takie miejsca i tacy doktorzy, którzy interesują się pacjentem przypuszczam dopiero w momencie wpisania aktu zgonu, jak Pan Doktor. Nie pozdrawiam

Pan doktor w dniu 06.11.2012r profesjonalnie przeprowadził badanie kolonoskopii i gastroskopii. Jest osobą kompetentną w swoim zawodzie. Ponadto uprzejmy i miły.Bardzo miłe i uprzejme Panie pielęgniarki. Polecam tego lekarza. Zenon

tu racej odniose sie do badania kolonoskopia ktora doktor mi wykonywal w dn.18 wrzesnia 2012 po tym co sie naczytalem i slyszalem oceniam badanie w 100% profesionalne a co do ocen lekarza to ....napewno bez obaw udam sie na nastepne badanie i jeszcze jedno pielegniarki w gabinecie tez oceniam wysoko mile sympatyczne panie

Dokładna i fachowa obsluga jezeli chodzi o sposób badania i to samo można powiedziec o sposobach leczenia.Polecam.

Dosć pobierznie podchodzi do problemów pacjenta,najkrócej oceniając.

Dosć pobierznie podchodzi do problemów pacjenta,najkrócej oceniając.

Pan doktor spełnił moje oczekiwania. Uważam, że jest osobą bardzo kompetentną w swoim zawodzie.Poza tym jest uprzejmy i poświęca pacjentowi dużo czasu, tłumacząc chorobę isposób leczenia.Od początku wizyty wzbudził we mnie zaufanie i polecam wszystkim tego lekarza. Krystyna

Pan doktor dosc pobieznie podchodzi do problemu pacjenta. Brak mu powołania.....