lek. dent. Bartłomiej Dudojć

witam ,widzę ze jesteście zadowoleni jak i ja , ale mam pytanie czy ma ktoś z państwa do pana Bartka numer prywatny ponieważ potrzebuje się skontaktować w celu obejrzenia zęba bo złamał mi się z innych przyczyn i taka potrzeba naszła konsultacji z doktorem , czy w ogóle będzie możliwość zrobienia tego w sobotę mój numer kontaktowy 731011564 z góry dziękuje

Polecam.. Świetny specjalista...otwarty...godny zaufania. Uczciwy...po prostu warto oddać swoje ząbki w ręce tego dentysty.

Polecam..
Świetny specjalista...otwarty...godny zaufania.
Uczciwy...po prostu warto oddać swoje ząbki w ręce tego dentysty.

Punktualny, co bardzo mnie zaskoczyło na wstępie, dokładny i nie spieszy się z pracą. Wyszłam z gabinetu zadowolona z piękną plombą.

Byłam u doktora na usuwaniu kamienia. Jestem bardzo zadowolona, zęby oczyszczone bardzo dokładnie i bezboleśnie. Wcześniej robiłam ten zabieg w innych gabinetach i nigdy nie było to wykonane tak dobrze.

Z wizyty jestem zadowolona. Doktor ma wiedzę i umiejętności. Według mnie to dobry dentysta. Polecam wszystkim.

Konkretny gościu. Wie co robi, trafna diagnoza i problem bólu przestał istnieć juz po pierwszej wizycie.

Trafiłam do doktora bo poleciła mi koleżanka, która się leczy u niego i jest zadowolona. Moje problemy zostały już prawie rozwiązane. Przeszłam już kilka zabiegów i nie zawiodłam się nigdy, a miałam tego trochę do zrobienia. Żadnego bólu i było bardzo miło - pozbyłam się strachu przed dentystami i mogę się teraz chwalić ładnym usmiechem, za co dziekuje.

Uważam doktora za dobrego fachowca - sympatyczny, kulturalny, rzeczowy. Zawsze dokładnie tłumaczy, co będzie wykonywał, daje możliwość wyboru, nie naciąga na zbędne zabiegi. Odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewa wątpliwości i to bardzo w nim cenię, gdyż nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim podejściem. Wszystkie zęby mam wyleczone starannie. Wypełnienia są tak ładne, że nie widać, który ząb był leczony. Polecam

nie znam, nie byłam i nigdy nie będę, bo odstrasza mnie sposób zachowania pana doktora na poczekalni.... nie mozna oceniać ludzi nie znając ich, ale ten brak dzien dobry czy zwyklego usmiechu wobec starszych....

Dobry dentysta, jestem zadowolony. Dokładny, zwraca uwagę na szczegóły, dużo tłumaczy i wyjaśnia w sposób zrozumiały dla kogoś to się na tym nie zna.