lekarz Bartłomiej Jarnot

Chirurg naczyniowy

U doktora robiłam badanie skleroterapi kończyn dolnych. Po badaniu Dopplera, które nie należało do jakichś szczegółowych powiedział, że wystarczy tylko jedna ampułka a moje naczynka ("pajączki") znikną, ale mogą jeszcze kiedyś "zawitać" na moich nogach. Byłam tego świadoma, gdyż kiedyś takie badanie robiłam u innego lekarza, który rozkładał zabieg wstrzykiwania ampułki na kilka etapów- tudzież tygodni a efekt końcowy wystarczająco dobry. Za zabieg zapłaciłam 400 zł. Jednak doktor Jarnot wstrzyknął mi 1 ampulłkę na jednej wizycie na 2 nogi. Nie wiem, co mi wstrzyknął (może samą wodę) ale nie przyniosło ...

Za zabieg zapłaciłam 400 zł.
Jednak doktor Jarnot wstrzyknął mi 1 ampulłkę na jednej wizycie na 2 nogi. Nie wiem, co mi wstrzyknął (może samą wodę) ale nie przyniosło to żadnego efektu. Wiem, że każdy z nas ma różny stopień rozmieszczenia popękanych naczynek , ale ja ich akurat nie miałam dużo. Lubię reagować wcześniej, żeby tutaj akurat nie dopuścić do powstania żylaków. Po zabiegu podeszłam do wszystkich zaleceń lekarza bardzo poważnie, gdyż pękające naczynka zawsze były dla mnie sporym kompleksem.
Zgodę i formularz dał do podpisu dopiero po zabiegu a jeszcze kopię wydał dopiero po moim upomnieniu się. Odpowiedzi na moje pytania były niektóre ignorowane ("głucha" cisza). O wiele musiałam dopytywać. Jedyny plus jaki mogę tutaj mu dać podczas wykonania zabiegu to delikatny dotyk; wyczucie - bez stresu.
Z całym szacunkiem do lat poświęcanych na studiowaniu medycyny przez doktora, ale przypuszczam, że wiedza i doświadczenie w akurat w kwestii skleroterapi dla tego doktora nie stanowią czegoś, w czym czuje on się dobrze.
Dlatego doradzam tym, którzy myślą o tym zabiegu aby dobrze zastanowili się, czy nie wykonać go u kogoś innego lub podejść do tego z wielką cierpliwością i rozłożyć go na tzw. "raty", nie przyjmując od razu 1 ampułki na 2 nogi.
Dużo zdrówka i dobrych wyborów.

Lekarz godny zaufania, wytłumaczy jak należy,poprostu super polecam wszystkim -wiecej takich lekarzy.Pozdrawiam

Badanie doplerem trwało dosłownie Ze 20 sek. Widać że było robione na odwal się nie jestem zadowolona ani nie uspokoiło mnie to badanie 😤Pan doktor idzie na ilość nie na jakość nie wzbudził mojego zaufania.

Doktor Jarnot usuwał mi żylaki z lewej nogi w lutym br. Operacja przebiegła sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Nacięcia goiły się bez żadnych komplikacji. Stosując się do wszystkich zaleceń lekarza, bardzo szybko wróciłam do pełnej sprawności fizycznej, co umożliwiło mi niezwłoczny powrót do aktywności zawodowej. Teraz noga nie puchnie, nie boli i estetycznie wygląda. Jestem bardzo zadowolona z uzyskanych efektów. Doktor Jarnot to wspaniały chirurg naczyniowy, prawdziwy profesjonalista. Wszystkim osobom mającym problemy z żylakami, w pełni polecam tego lekarza.

Usunięcie żylaków lewej i prawej nogi Pan doktor wykonał mi sprawnie i bez komplikacji, wykazując przy tym wysoki poziom wykonywanego zawodu.Jednocześnie dbając o pełny komfort w czasie zabiegu. Również, dwukrotna kontrola po zabiegu odbyła się w atmosferze dużej empatii ze strony Pana doktora. Zabieg w pełni dał mi oczekiwane efekty. Polecam potencjalnym pacjentom usługi Pana dr Jarnota B.

Tata, który leczy się u Pana Doktora, jest bardzo zadowolony - leczenie odbywa się bardzo sprawnie, Tata czuje się bardzo dobrze, nogi go nie bolą, może swobodnie chodzić; Pan Doktor jest bardzo miły i zaangażowany, z sercem dla pacjenta - po prostu wymarzony lekarz, godny polecenia!

By-pass którego Pan doktor jest autorem przywrócił moją nogę do życia. Kompetentny, miły i fachowy lekarz. Jest cierpliwy i na prawdę nastawiony na pomoc pacjentowi. Bardzo Panu dziękuję !

Witam. Już mało kiedy spotyka się takich profesjonalnych i kompetentnych lekarzy jak Pan Doktor Bartłomiej. Pełne zaangażowanie. Dokładne zbadanie z diagnozą. Doradztwo w sprawie zabiegu. Szczerze polecam wszystkim wizytę u Pana Doktora Bartłomieja. Ja trafiłem z polecenia brata. Dziękuję 😄

Bardzo dobry specjalista.Pan doktor szybko postawił trafną diagnozę i wykonał u mnie zabieg wstawienia stentu. Jestem bardzo zadowolony i polecam Pana doktora z czystym sumieniem.

Trafiłem do Pana Doktora Jarnota w ramach NFZ. Profesionalne podejście do pacjenta,trafna diagnoza i udany zabieg wprowadzenia stendów tętnic szyjnych i biodrowych wykonany przez Pana Doktora. Szczerze Pana Doktora polecam i dziękuję za wszystko.