dr n. med. Bartłomiej Kowalczyk

Ortopeda dziecięcy, USG ortopedyczne

najlepszy lekarz jakiego znam! od kilku lat jestem jego stalym pacjentem, znakomity specjalista, zarazem dobry czlowiek. w 100% godny polecenia

Leczę u pana dr-a mojego synka od jego pierwszych dni życia - stopy końsko-szpotawe. Jak dotąd zawsze wychodzę od niego z uśmiechem na twarzy i nadzieją, że wszystko jest w porządku i jesteśmy na dobrej drodze leczenia. Przeszliśmy prze gipsowanie nóżek, całodniowe noszenie szyny denis-browna i teraz już tylko podczas spania. wczoraj mój syn postawił swoje pierwsze kroki :) I choć zawsze - jak to rodzic - mam pewne obawy czy wszystko jest tak jak być powinno - to każda wizyta podnosi mnie na duchu że tak właśnie jest i widzę tego efekty :) jesteśmy pod stałą opieką pana dr-a i mogę szczerze polecić go innym.

Lek.Kowalczyk jest znakomitym ortopedą!;)W dalszym ciągu leczę się u niego.Przeprowadził mi artroskopię kolana i rekonstrukcję więzadła.Teraz wszystko zmierza ku dobremu.:) Moim zdaniem jest maksymalnie kompetentny,do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie,z wielką życzliwością. Jest b.przyjazny,widać,że kocha i ubóstwia swoją pracę,chce pomóc swoim pacjentom i nade wszystko stara się ich zrozumieć. ;) (a to niestety rzadko się zdarza w naszej służbie zdrowia ;/ )Zdecydowanie jestem na ,,TAK!",jeśli o Niego chodzi. :) Polecam!:)

dobre podejscie wzbuzda zaufanie.. polecam

dobre podejscie wzbuzda zaufanie.. polecam

Lekarz dokladny. Kazdego pocjenta traktuje indywidualnie.

Lekarz dokladny. Kazdego pocjenta traktuje indywidualnie.

Znakomity specjalista,wspaniały człowiek, który podchodzi do pacjenta z sercem i zrozumieniem. Mimo bardzo wielu pacjentów każdego z nich traktuje osobiście i go pamięta. Należą mu się słowa uznania i podziękowania za jego fachowość, trud i zrozumienie. Wiem to,bo leczy mojego syna, któremu po wypadku motocyklowym groziła utrata nogi, a dziś wszystko zmierza do szczęśliwego zakończenia. HENRYK

bardzo dobry lekarz , fachowy i rzeczowy

bardzo dobry lekarz , fachowy i rzeczowy

Jeśli ktokolwiek szuka dobrego fachowca- ortopedy dzięcięcego to gorącao polecam tego lekarza.Jest maksymalnie kompetentny,otwarty,szczery ,przyjazny ,bezinteresowny,i każdemu małemu pacjentowi poświęca odpowiednią ilość czasu,a rodzicom udziela szerokich i dokładnych wyjaśnień odnośnie stanu zdrowia ich pociechy .Wszystkim znajomym i rodzinie ,którzy szukali kontaktu do dobrego ortopedy poleciłam dr Kowalczyka i mają takie samo zdanie na jego temat ...

Panie Doktorze! Mniej MARKETINGU, REKLAM i tego całego INTERNETOWEGO LANSU, a więcej SZCZEREGO I BEZINTERESOWNEGO zainteresowania swoimi małymi pacjentami. Ta Pana pogoń za kasą jest po prostu NIESMACZNA i ŻENUJĄCA. Proszę pamiętać: jest Pan LEKARZEM, nie BIZNESMENEM! Mocno ZNIESMACZONY.

Panie Doktorze!

Ta Pana pogoń za kasą jest po prostu NIESMACZNA i ŻENUJĄCA.
Proszę pamiętać: jest Pan LEKARZEM, nie BIZNESMENEM!

Mocno ZNIESMACZONY.

Polecam tego lekarza, dla mnie rewelacyjny człowiek i specjalista. Poświęcił mi dużo czasu i uwagi.