dr Bartłomiej Mielcarekdr Bartłomiej Mielcarek - zdjęcie profilowe

dr Bartłomiej Mielcarek

Neurolog

Od samego początku pracy zawodowej związany z Oddziałem Neurologicznym Szpitala Wojskowego we Wrocławiu, gdzie od roku 2013 pełni funkcję zastępcy ordynatora. Zawodowo szczególnie zainteresowany stwardnieniem rozsianym i innymi chorobami demielinizacyjnymi ośrodkowego układu nerwowego.

Cudowny człowiek, genialny lekarz, uroczy i konkretny, bardzo cierpliwy, polecam z całego serca. Polecam wszystkim potrzebującym fachowej pomocy.

Doktor Mielcarek to świetny specjalista, jeśli ktoś z neurologicznymi dolegliwościami pyta mnie o zdanie polecam go bez wahania. Czasem może wydawać się, że poświęca trochę mało czasu pacjentowi, ale kiedy jest potrzeba dłuższej konsultacji nie ma z tym problemu. Nie zgodzę się z opinią, że obraża pacjentów wiele razy widziałam jak się do nich odnosi jest kulturalnym człowiekiem. Początkowo również myślałam, że jest oziębły i nie ma wyczucia, to zdanie szybko się zmieniło - jest świetnym lekarzem i bardzo się cieszę, że trafiłam pod jego opiekę.

Pan Dr Mielcarek to wyjątkowej klasy fachowiec, jest niezwykle uprzejmy, życzliwy, opanowany, zawsze można liczyć na jego trafną diagnozę. Stokrotne dzięki za Pana wyjątkowe poświęcenie.

Wspaniały lekarz !!!!!!!!! Dzięki niemu zrozumiałam na czym polega moja choroba i ,że nie ma czym się martwić. Uprzejmy i pozytywny. Jedyny anioł tego oddziału !

Dokladnie analizuje objawy, dolegliwosci, nie idzie na latwizne. Z obserwacji jako pacjenta - poswieca duzo czasu kazdemu, niezaleznie od stanu zdrowia, wieku, itd. Odpowiada na wszystkie pytania i to tak, ze sie rozumie - bez pseudolekarskiego belkotu. Zaskoczyla wiec mnie wczesniejsza opinia. Ja polecam lekarza!

Dokladnie analizuje objawy, dolegliwosci, nie idzie na latwizne.
Zaskoczyla wiec mnie wczesniejsza opinia.
Ja polecam lekarza!

I nie dośc,że kompletne dno to widać,że jeszcze pod ochroną.

I nie dośc,że kompletne dno to widać,że jeszcze pod ochroną.