Bartłomiej Perczak

Psycholog, Psychoterapeuta

Nie polecam tego terapeuty. W trakcie terapii mówił o tym, jak ciężko mu być psychologiem i jak cierpi na bezsenność, kategorycznie stwierdzał czego mam nie robić, nie zawsze okazywał wobec mnie szacunek, nie było też wiadomo nad czym pracuję, ile ma trwać terapia, po czym poznamy, czy jest jakiś efekt. Ponadto nie ma go na liście licencjonowanych terapeutów Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

ODRADZAM - typowy przyklad osoby,ktora sama ma problemy psychiczne ze soba. koles, ktory nie potrafil wytrzymac godziny bez papierosa, czym skrzetnie ukrywal swoj nalog - jak ktos taki moze pomoc osoba z nalogami jak samemu ma problem., druga sprawa - jezeli, ktos ma problem z alkoholem, to skomentowanie 'spicia sie' w stylu 'czyli impreza byla wypasiona' jest nie smaczne. trzecia - proba wytlumaczenia niektorych problemow przy pomocy porownan do 'fazy po grzybach' jest juz paranoja czwarta - konczy sam kontakt, nie odzywajac sie, ani nie odpisujac na smsy - żenada!

ODRADZAM - typowy przyklad osoby,ktora sama ma problemy psychiczne ze soba.
koles, ktory nie potrafil wytrzymac godziny bez papierosa, czym skrzetnie
ukrywal swoj nalog - jak ktos taki moze pomoc osoba z nalogami jak samemu ma
problem.,

druga sprawa - jezeli, ktos ma problem z alkoholem, to skomentowanie
'spicia sie' w stylu 'czyli impreza byla wypasiona' jest nie smaczne.

trzecia - proba wytlumaczenia niektorych problemow przy pomocy porownan do
'fazy po grzybach' jest juz paranoja

czwarta - konczy sam kontakt, nie odzywajac sie, ani nie odpisujac na smsy -
żenada!

Bardzo dobry lekarz. Byłem u kilku innych "Specjalistów" w mojej sprawie ale żaden nie wytłumaczył mi co się ze mną dzieje i jak mam sobie z tym radzić tak jak pan Bartłomiej. POLECAM

Świetny, kompetentny, cierpliwie słucha i zadaje pytania. Motywuje do pracy nad sobą.

Wyniki mówią za siebie. Z niektórymi problemami nie można sobie poradzić samemu, ale można z pomocą Pana Bartłomieja. Uprzejmy, miły, dyskretny, poświęca dużo czasu oraz całą uwagę. Słucha uważnie, doradza. Bardzo dobry psycholog w Krakowie.

W zespole stresu pourazowego ma doskonałe efekty.

W zespole stresu pourazowego ma doskonałe efekty.

Nareszcie skuteczny i profesjonalny psycholog w Krakowie.

Nareszcie skuteczny i profesjonalny psycholog w Krakowie.