Bartłomiej Romaniuk

Zdecydowanie polecam, pełne zaangażowanie, wiedza, profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjentki. Wspaniały człowiek i specjalista. Bardzo długo szukałam odpowiedniego lekarza i w końcu znalazłam.

Wszystkie pozytywne komentarze są jak najbardziej uzasadnione. Pan doktor to nie tylko świetny specjalista, ale co równie istotne - bardzo serdeczny, kulturalny i przemiły człowiek. Konkretny, rzeczowy, poświęcający tyle czasu, ile potrzeba, by rozwiać wszelkie wątpliwości. Bez względu na to, którą z kolei jest się pacjentką - można być pewną, że zawsze poświęci nam maksimum uwagi. Indywidualne podejście do każdej pacjentki sprawia, że można poczuć się pewnie i bezpiecznie. Ponadto Pan Doktor posiada naturalny dar, niezwykle istotny w profesji, jaką się zajmuje - umiejętność wzbudzania zaufania pacjentek. Już od progu drzwi wiedziałam, że to "mój" Pan Doktor ;). Życzę wszystkim kobietom, aby były pod opieką tak świetnego lekarza! Lekarza, który nie tylko zbada, wypisze receptę czy skierowanie, ale lekarza, który wysłucha, doradzi, podzieli swoją wiedzą, pomoże, a nawet pożartuje, kiedy sytuacja na to pozwala :).

Lekarz z powołania, rzetelny i wnikliwy. zawsze wszystko wyjaśni w bardzo przystępny sposób i doradzi. pierwszy raz spotkałam się z tym, aby lekarz poświęcał tak wiele czasu jednej pacjentce. uprzejmość w mojej ocenie to sprawa drugorzędna ale i w tej kwestii nie ma doktorowi czego zarzucić :)

Kompetentny pełen profesjonalizmu,z bardzo dobrym i ciepłym podejściem do pacjentki .Dokładnie i rzeczowo przekazuje informacje na temat zdrowia. Wspaniały człowiek!K.Głowacka

BARDZO MILY I UPRZEJMY LEKARZ, SPELNIJ MOJE OCZEKIWANIA POLEGAM GO INNYM.

BARDZO MILY I UPRZEJMY LEKARZ, SPELNIJ MOJE OCZEKIWANIA POLEGAM GO INNYM.

kompetentny,wzbudzający zaufanie co jest bardzo potrzebne w tej profesji.polecam bardzo pacjentka 2012

pacjentka 2012

Lekarz konkretny ale nie oschły. Polecam :-)

Lekarz konkretny ale nie oschły. Polecam :-)

Lekarz wzbudzający zaufanie i łamiący opory pacjenta (szczególnie w takiej dziedzinie). Życzę powodzenia w dalszej działalności :-)