lek. dent. Bartłomiej Suchorski

Znakomity fachowiec. Zabieg przeprowadzony bardzo dokładnie i profesjonalnie. Sprzęt nowy. Atmosfera w gabinecie miła. Asystentki doktora miłe i uprzejme. Wszystko na bardzo wysokim poziomie. Jestem zadowolony. Zarówno gabinet jak i lekarze dentyści spełnili moje oczekiwania. Polecam

Najlepszy dentysta na jakiego trafiłam. Bardzo kompetentny. Poświęcił mi na początku bardzo dużo czasu żeby wszystko wytłumaczyć i mnie dokładnie zbadać. Wytłumaczył mi przyczynę choroby zęba i przedstawił możliwe rozwiązania. Profesjonalny, uprzejmy i z dużą wiedzą. Uważam, że jest godny polecenia.

Bardzo wysoka jakość leczenia za rozsądne pieniądze. Wszystko przebiegło zgodnie z ustalonym na początku planem leczenia. Jestem zadowolona.

Gabinet stomatologiczny na najwyższym poziomie. Bardzo dobrzy lekarze dentyści w połączeniu z nowoczesnym sprzętem. Jestem zadowolony z osiągniętych efektów leczenia. Polecam.

Leczy mnie dr Suchorski. Jestem pod wrażeniem, nigdy wcześniej nie byłam u tak fajnego stomatologa. Nic nie bolało, ani na wizycie ani później.

Byłam 2 razy i jestem bardzo zadowolona. Na pierwszej wizycie miałam usunięcie kamienia i osadów oraz piaskowanie a na drugiej dr Suchorski zrobił mi wybielanie. Nigdy nie spodziewałam się, że moje zęby mogą być takie białe i lśniące. Gabinet zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, nowoczesny sprzęt, czysto, miła atmosfera. Pani asystentka dzwoni dzień wcześniej i potwierdza wizytę. Ogólnie widać, że gabinet jest bardzo profesjonalnie zorganizowany. Pracują tam też inni lekarze ale nie byłam więc się nie wypowiadam. Polecam.

W grudniu przed świętami zrobiłem sobie 6 koronek z przodu od trójki do trójki. Doktor polecił mi korony pełnoceramiczne- bez metalowego środka. Wyglądają super, jak moje własne. Dzisiaj byłem na wizycie kontrolnej- wszystko jest ok, zaplanowaliśmy czyszczenie a nastepnym razem jak będę w Polsce to robimy mostek na dole. Polecam tego lekarza bo jest bardzo dokładny, mocno znieczula tak że nic nie czułem no i przede wszystkim jestem bardzo zadowolony z wyglądu moich zębów po leczeniu.

W grudniu przed świętami zrobiłem sobie 6 koronek z przodu od trójki do trójki.

Cała moja rodzina leczy się u dr Suchorskiego w gabinecie Dentus. Miałem kilka zębów leczonych kanałowo i wyrywane ósemki. Doktor znieczula w taki sposób, że nawet nie poczułem ukłucia. Pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera. Gorąco polecam. Tomasz Kucharski

Tomasz Kucharski

Jestem bardzo zadowolona z usług doktora Suchorskiego. Przyszłam z bólem i doktor został po godzinach, żeby mi pomóc. Jestem mu za to bardzo wdzięczna.