lek. stom. Bartosz Cichońlek. stom. Bartosz Cichoń - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5

lek. stom. Bartosz Cichoń

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Droga dr Cichonia do zdobycia mistrzostwa w dziedzinie stomatologii estetycznej była długa i tak naprawdę rozpoczęła się dopiero po ukończeniu Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pobierał nauki w najlepszych placówkach na całym świecie, od geniuszów swojego fachu po to, aby dzisiaj z całą odpowiedzialnością kreować i poprawiać to czego natura nam nie dała lub po prostu zabrała. Jest mistrzem kreowania uśmiechu.

Ja mam most , a natomiast moja mama robiła u tego pana dr protezę . Wszytsko zostało dopasowane profesjonalnie . Poza tym pan dr ma świetne do pacjenta );)

Wspaniały protetyk ;) Mam idealnie dobrany most , nic mnie nie uwiera ;) Bardzo miły i profesjonalny lekarz .

Bardzo dobry protetyk . Mam odpowiednio dobrany most , który mnie ani nie uciska ani nie uwiera ;)Ma na prawdę bogate doświadczenie;) Poza tym zawsze u niego w gabinecie jest miła i swobodna atmosfera ;)

świetny protetyk , lekarz stomatolog ;) Idealnie dopasował mostek w brakujące miejsca . Nic nie obciera mi dziąseł . Ogólnie , lekarz stwarza bardzo miłą atmosfere ;)

Fachowy lekarz, bardzo dobre podejście do pacjenta. Estetyka na wysokim poziomie i chęć pomocy pacjentowi. Polecam bardzo serdecznie

Mam odwieczne problemy z dziąsłami i ostatnio już nie wiedziałam jak sobie poradzic bo lecznie było nieskuteczne. Doktor Cichoń uzyskał efekty bardzo szybko! Przy okazji zlokalizował malutkądziurkę w czwórce i ślicznie zaplombował. Polecam !

Same superlatywy ! :) Świetny dentysta dbający o kazdy detal leczenia. Przy tym ma fajny kontakt z pacjentem. Duza wrazliwosc i skupienie na problemie. Ząb wyleczony jak ta lala:)

Cudowny dentysta. Ząbek wyleczony w sposób genialny. Najważniejsze, że przebarwienie znikneło:) Polecam.

Leczyłem dwa zęby kanałwo u Pana Doktora. Jestem pełen uznania dla umiejetności, cierpliwości i przyjaznego stosunku do pacjenta. Wielkie dzieki Panie Doktorze! Wszystkim polecam usługi tego gabinetu.

Moja opinia jak najbardziej pozytywna. Mimo naprawdę poważnego Ubytku doktor spisał się znakomicie. Ząbek jak nowy !