lek. stom. Bartosz Cichońlek. stom. Bartosz Cichoń - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5

lek. stom. Bartosz Cichoń

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Droga dr Cichonia do zdobycia mistrzostwa w dziedzinie stomatologii estetycznej była długa i tak naprawdę rozpoczęła się dopiero po ukończeniu Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pobierał nauki w najlepszych placówkach na całym świecie, od geniuszów swojego fachu po to, aby dzisiaj z całą odpowiedzialnością kreować i poprawiać to czego natura nam nie dała lub po prostu zabrała. Jest mistrzem kreowania uśmiechu.

Pan doktor szczegółowo przedstawił propozycję leczenia, cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, zasugerował najkorzystniejsze rozwiązanie. Jako pacjentka czułam się wyjątkowo zaopiekowana. Podczas leczenia Pan doktor cały czas troszczył się, czy nic mnie nie boli.

Ja mam most , a natomiast moja mama robiła u tego pana dr protezę . Wszytsko zostało dopasowane profesjonalnie . Poza tym pan dr ma świetne do pacjenta );)

Wspaniały protetyk ;) Mam idealnie dobrany most , nic mnie nie uwiera ;) Bardzo miły i profesjonalny lekarz .

Bardzo dobry protetyk . Mam odpowiednio dobrany most , który mnie ani nie uciska ani nie uwiera ;)Ma na prawdę bogate doświadczenie;) Poza tym zawsze u niego w gabinecie jest miła i swobodna atmosfera ;)

świetny protetyk , lekarz stomatolog ;) Idealnie dopasował mostek w brakujące miejsca . Nic nie obciera mi dziąseł . Ogólnie , lekarz stwarza bardzo miłą atmosfere ;)

Fachowy lekarz, bardzo dobre podejście do pacjenta. Estetyka na wysokim poziomie i chęć pomocy pacjentowi. Polecam bardzo serdecznie

Mam odwieczne problemy z dziąsłami i ostatnio już nie wiedziałam jak sobie poradzic bo lecznie było nieskuteczne. Doktor Cichoń uzyskał efekty bardzo szybko! Przy okazji zlokalizował malutkądziurkę w czwórce i ślicznie zaplombował. Polecam !

Same superlatywy ! :) Świetny dentysta dbający o kazdy detal leczenia. Przy tym ma fajny kontakt z pacjentem. Duza wrazliwosc i skupienie na problemie. Ząb wyleczony jak ta lala:)

Cudowny dentysta. Ząbek wyleczony w sposób genialny. Najważniejsze, że przebarwienie znikneło:) Polecam.

Leczyłem dwa zęby kanałwo u Pana Doktora. Jestem pełen uznania dla umiejetności, cierpliwości i przyjaznego stosunku do pacjenta. Wielkie dzieki Panie Doktorze! Wszystkim polecam usługi tego gabinetu.