lekarz Bartosz Cukierman

Bardzo dobry lekarz ze wspaniałą osobowością. Kompetencja i przyjazne podejście do pacjenta na bardzo wysokim poziomie. Rzeczowe i konkretne podejście do tematu z jasnym planem działania. Sposób przekazywania informacji pacjentowi i rodzinie- klasa! Rzeczy niemożliwe dla innych lekarzy u tego specjalisty stają się możliwe.Jeśli tacy lekarze będą nas otaczać to możemy czuć się bezpiecznie :)

Wybitny specjalista. Podjął się bardzo trudnej operacji, gdzie nawet w szpitalu USK i MSWIA w Białymstoku nikt nie chciał jej wykonać. POLECAM

Świetny lekarz. Profesjonalista. Operował moją mamę, która teraz czuje się świetnie i jest bardzo zadowolona. Polecam z całą odpowiedzialnością.

Pan Doktor jest jednym z najlepszych lekarzy z jakimi się spotkałam. Wszystko co powiedział na temat chorób i sposobu ich leczenia sprawdziło się w 100%. Ma bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta ale tłumaczy tak że każdy laik zrozumie. Życzę wszystkim takich lekarzy