lekarz Bartosz Milejski

Polecam każdej kobiecie wizyte u Pana Doktora. Bardzo dobry lekarza, który potrafi wysłuchać pacjenta i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Badania bezbolesne, indywidualne podejście do pacjentki. Prowadzę u Doktora swoją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona.

Polecam z pełna odpowiedzialnością! Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Szczera, konkretna diagnoza i leczenie. Lekarz godny zaufania.

Polecam z pełna odpowiedzialnością!
Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam.
Szczera, konkretna diagnoza i leczenie.
Lekarz godny zaufania.

Długo zmagałam się z moją dolegliwością,(okazało się że mam endometriozę) byłam u różnych lekarzy-nie pomogli, wręcz jeden z nich powiedział że taka moja uroda. W końcu dostałam się do dr. B.Milejskiego niesamowite podejście nie zbył mnie i dzięki Niemu funkcjonuję bez bólu. Wszystkim Paniom polecam Pana Doktora.

Super lekarz ! Podejście do pacjenta ,pełen profesjonalizm . Miły uprzejmy , wytłumaczy . Jestem bardzo zadowolona .

Bardzo polecam Pana doktora. Kompetentny z angielską cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania :-) Empatyczny lekarz z powołaniem. Pierwszy lekarz do którego nie krępują się chodzić młode pacjentki jak i te w starsze Panie. 😀

Bardzo polecam Pana doktora.
Kompetentny z angielską cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania :-)

Lekarz godny polecenia w 100%. Pełen profesjonalizm,na wszystkie pytania odpowiada wyczerpująco,badanie bezbolesne. Po wizytach u kilku ginekologów wiem że w końcu trafiłam do lekarza któremu zależy na pacjencie.

Kompetentny lekarz specjalista.Wszystko wytłumaczy ,wyjaśni, uspokoi A co najważniejsze jest ludzki czego w dzisiejszych czasach ludziom brakuje .z całego serca polecam

Bardzo świetny lekarz, przede wszystkim jest "dla pacjentek", bez względu na to czy na nfz czy prywatnie. Pełen profesjonalizm przy czym sam sposób zachowania i podejścia do pacjentki budzi ogromne zaufanie. Kontakt, indywidualne podejście do każdego problemu, poświęcony czas na rozwianie wątpliwości i udzielenie odpowiedzi na każde nurtujące pytanie sprawia, że takiego lekarza ze świeczką szukać 😉

Bardzo dobry, sympatyczny, kompetentny i godny polecenia lekarz! Profesjonalizm pod każdym względem. POLECAM w 100%!

Bardzo Dobry Lekarz jest godny polecenia w 100% jestem bardzo zadowolona jest konkretnym lekarzem swoja uwagę poświęca w 100% pacjentce tłumaczy wszystko co nie jest zrozumiałe