Jestem absolwentem kierunku Fizjoterapii na studiach dziennych Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od ukończenia uczelni odbyłem wiele dodatkowych szkoleń i warsztatów, które cały czas podnoszą poziom moich kwalifikacji. Posiadam doświadczenie w leczeniu dolegliwości bólowych związanych z kręgosłupem jak również przy urazach sportowych. Wykonuję masaż leczniczy, tensegracyjny, sportowy oraz dla kobiet w ciąży.

Pan Bartek pomógł mi po przewlekłym włamaniu nogi. Świetny fachowiec. Byłem bardzo zadowolony z usługi, dlatego gdy moja żona była w ciąży, wysłałem ją do Pana Bartka na masaże dla kobiet w ciąży. Super efekt - żona również była zachwycona, profesjonalnym podejściem Pana Bartka. Wszystkim gorąco polecam!

3 miesiące cierpiałem na ból pleców - tak silny, iż nie mogłem ani stać ani siedzieć! Kontaktowałem się z trzema lekarzami i żaden z nich nie był w stanie jednoznacznie mi powiedzieć co jest przyczyną mojego cierpienia. Dopiero znajomy polecił mi Pana Bartka - na pierwszej wizycie wyjaśnił mi skąd bierze się ból moich pleców - okazało się że to siedzący tryb pracy - a taki ból może dopaść każdego z nas! Po 3 tygodniach intensywnej fizjoterapii z Panem Bartkiem ból zaczął ustępować. Dostałem wskazówki jak powinienem ćwiczyć w domu, aby taki ból nigdy więcej mnie nie dopadł. Ze szczerego serca wszystkim polecam Pana Bartka - rzadko można napotkać takiego SPECJALISTĘ!

Gorąco polecam Bartka : miałem problem z nogą a dokładniej z kolanem - powiem tak 3 Ortopedów 1 Chirurg oraz Fizjoterapeuta - minął 1 rok i nic. U Bartka byłem na 5 wizytach trafna diagnoza + terapia i problem z nogą jest przeszłością -1 miesiąc.

Pana Bartka polecił mi mój kolega z sekcji. Trenuję amatorsko, ale dość intensywnie. Potrzebowałem masażysty oraz fizjoterapeuty, który profilaktycznie zaopiekuje się moimi mięśniami. gorąco polecam

Jestem po rekonstrukcji ACL. Instrukcje, które dostałem w szpitalu, jak i kartki z ćwiczeniami skserowane z jakieś książki nie wyjaśniały wszystkiego, tak jak być powinno. Całe szczęście ,że znalazł się ktoś taki jak Pan Bartosz, który jak do tej pory poświecił mi bardzo dużo swojego czasu. Skrupulatnie tłumaczy każde z nowych ćwiczeń i zawsze służy dobrą radą. Polecam w 100%, tak jak i on w 100% angażuje się w pomoc:)

Ćwiczę na siłowni od kilku lat. Niestety kontuzja barków uniemożliwiła mi treningi większości partii. Byłem u dwóch lekarzy, zrobiłem USG i jedyną porade jaką uzyskałem, to znalezienie fizjoterapeuty.. No cóż tu wychodzi wiedza i zaangażowanie naszych lekarzy. Z polecenia kolegi z pracy trafiłem do Pana Bartosza. Zajął się moim problemem z pełnym zaangażowaniem, w pierwszej kolejności zrobił wywiad aby ustalić przyczyny bólu. Dowiedziałem się jak mam rehabilitować bark, jakie masaże mają być stosowane itd. Wszystko od A do Z. W końcu ktoś sensownie się mną zajął. Jestem w trakcie rehabilitacji, ból jest coraz mniejszy, ale dzięki Panu Bartoszowi zyskałem nadzieje na wyleczenie kontuzji. Jestem człowiekiem aktywnym, a siłownia to moja druga miłość. Nie wyobrażam sobie bez niej życia dlatego jestem mu bardzo wdzięczny!

Po artroskopii i zszyciu łąkotki, zdecydowałem się udać do Pana Bartosza w celu poddania się rehabilitacji. Byłem bardzo mile zaskoczony uprzejmością z jaką się spotkałem, oprócz ćwiczeń i masaży dowiedziałem się jak ćwiczyć w domu i jak te ćwiczenia wpływają na organizm. Już po pierwszej wizycie zauważyłem zdecydowanie szybszy postęp w odzyskiwaniu sprawności i aktualnie kolano niewiele odbiega od funkcjonalności zdrowego. Pan Bartosz jest zdecydowanie godny polecenia!

Podczas ćwiczeń ze sztangą na siłowni zaczeły mnie boleć plecy i nie mogłem dalej chodzić na siłownię, ból nieustępował. Do pana Bartosza zgłosiłem się z polecenia, po 3 masażach ból minął dodatkowo Pan poinstruował mnie jak poprawnie wykonywać niektóre ćwiczenia także nie mogę nic zarzucić jestem zadowolony