Najlepszy specjalista u jakiego byłam. Pełen empatii, troski i zaangażowania w proces leczenia. Wysoka kultura osobista i głęboka wiedza idą w parze z pasją do wykonywanego zawodu. Stwarza poczucie bezpieczeństwa podczas prowadzenia ciąży. Szczegółowo omawia wszystkie wyniki krwi i badania usg. Odpowiada z cierpliwością na wszystkie wątpliwości.

Bardzo szybka i trafna diagnoza, w tym biopsja tarczycy. Jestem pod stałą kontrolą i opieką Pana Doktora. Polecam.

Bardzo miła i przyjemna moja pierwsza wizyta 🙂Pan doktor bardzo miły i rozmowny. Po ludzku wszystko wytłumaczy i pokieruje w razie pomocy Polecam👌

Cudowny lekarz. Prowadził moje 3 ciąże. Za każdym razem profesjonalnie. Ludzkie podejście do problemów. Polecam z czystym sumieniem.

Polecam gorąco tego lekarza, kompetentny, konkretny, szczery, wzbudzający zaufanie.

Piątka to ocena zdecydowanie za niska - Moja ocena to szóstka z plusem. Podoba mi się bardzo szerokie i całościowe podejście do diagnozowanego problemu, olbrzymie zaufanie jakie wzbudza wśród pacjentów kompetencje. Ogólnie pełen profesjonalizm !

Piątka to ocena zdecydowanie za niska - Moja ocena to szóstka z plusem.

Cudowny Pan Doktor, wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania i poświęcił mi bardzo dużo czasu. Dokładnie zebrał wywiad, przeprowadził badanie, wykonał USG i zaproponował wykonanie dodatkowych niezbędnych badań. Poza tym jest bardzo uprzejmy, taktowny i delikatny. Polecam i dziękuję Panu Doktorowi :)