Bartosz Tochowicz

Neurolog

2,1

Nie wiem czy ten Pan powinien w ogole zostać lekarzem bo albo tak olewa pacjentów albo kompletnie się na niczym nie zna Byłam z mama dwa razy w przychodni u tego Pana ,mama miała bardzo silne bóle kręgosłupa,nie pomagały zastrzyki ani tabletki które miała przepisane Na drugiej wizycie poprosiłam o skierowanie na TK żeby dokładnie sprawdzić jaka jest przyczyna tak silnego bólu Odpowiedz lekarza była bardzo krótka W tym wieku to już bolec będzie bo to są zwyrodnienia i żadnego skierowania nie da ,bo nie widzi takiej potrzeby. Poszłam z ...

Odpowiedz lekarza była bardzo krótka
Poszłam z mama zrobić prywatnie TK z wynikami udaliśmy się do prywatnego lekarza który skierował mamę na zabieg i po dwóch tygodniach mogła zapomnieć o bólu
Jednym słowem omijać tego pseudo lekarza szerokim łukiem

Dzień dobry,czytając negatywne komentarze nie mogę uwierzyć w to,co jest napisane.Przed pierwszą wizyta rzeczywiście miałam obawy ze względu na opinie.Wchodzac do gabinetu nie wiedziałam,czego się spodziewać...Kilka dni temu byłam na drugiej wizycie i myślę,że nie ostatniej bo lekarz okazał się świetnym,konkretnym specjalistą.Oprocz ogromnej wiedzy posiada dużo cierpliwości,poświęcił mi również czas,co nie zawsze jest praktykowane wśród lekarzy.Był miły,uprzejmy-powiedziałabym wesoły 😊nie rozumiem wiec tych negatywnych słów pod adresem tego lekarza

Zgadzam się z większością opinii przeczytanych na tym portalu. Potwierdzam iż doktor jest pozbawiony empatii, szacunku dla pacjentów, wyglada to na zespół wypalenia zawodowego, może powinien zbadać się w tym kierunku.

Nie wiem dlaczego mój poprzedni komentarz zniknął, ale czuje się w obowiązku napisać go ponownie w celu ostrzeżenia przed tym lekarzem. Nigdy jeszcze nie trafiłem na tak chamskiego, aroganckiego i poniżającego lekarza. Człowiek bez krzty empatii, chełpi się swoim stanowiskiem przed innym personelem, pacjenta ma za nic. Nie da dojść do słowa, przerywa, w przykry sposób kpi z pacjenta, jego obaw i tego co mówi. Przez swoje podejście jeszcze bardziej pogorszył moje objawy nerwicy lękowej. Omijać szerokim łukiem

Lekarz bezczelny, chamski do granic możliwości. Zero empatii i kultury osobistej...poniżej wszelkiego poziomu. Drugą osobę traktuje jak śmiecia

W dniu dzisiejszym miałam niewątpliwa przyjemność rozmowy z panem hmm z nazwy lekarzem , bo uważam że nie powinien ten pan leczyć ludzi , poziom kultury zerowa , brak empatii, kompetencje na znikomym poziomie , stwierdził ze jak z nim rozmawiam ro znaczy ze nic mi się strasznego nie dzieje . Kategorycznie odmówił przyjęcia mnie na oddział neurologiczny( pomimo licznych skierowań ) nie dając mi dojść do na temat moich dolegliwości i stanów bólowych . Jeśli leczy prywatnie niech ludzie przeczytają o nim wcześniej opinie , i omijają go szerokim łukiem . W dniu dzisiejszym przesyłam skargę do izby lekarskiej na jego chamskie traktowanie pacjenta

Z Doktorem Tochowiczem miałam styczność kilka razy. W moim odczuciu to świetny, budzący zaufanie lekarz. Bardzo rzeczowy, merytoryczny i pomocny. Mogę tylko polecić!

Nie polecam nikomu nawet zwierząt się tak nie traktuje. "mnie to nie boli a panią może" to słowa wypowiedziane przez lekarza który ma pomóc a nie pozwalać na cierpienie człowieka.

Radzę się trzymać z dala od tego lekarza. Wszystkie negatywne komentarze pisane od wielu lat są jak najbardziej uzasadnione, nic się nie zmienia. Podejście do pacjenta wręcz naganne, poniżające i prześmiewcze. Nigdy, ale to nigdy nie spotkałem się z takim brakiem szacunku!!! Lekarz nie powinien pracować wśród ludzi ani nawet zwierząt!

Bezczelny,gburowaty bez kultury osobistej przemądrzały typ.Myślę że jest lekarzem tylko ze względu na braki ,,lekarzy,, tej specjalizacji.