lekarz Bartosz Wilk

Bardzo mily pan doktor. Uprzejmy i kompetentny.

Bardzo mily pan doktor. Uprzejmy i kompetentny.

Super wizyta!!! Mily i kompetentny lekarz.

Super wizyta!!! Mily i kompetentny lekarz.

Bardzo dobry lekarz, fachowy, miły i uprzejmy. Trudno znalezc jakies negatywy. Polecam z calego serca.

Przemily czlowiek i dobry lekarz. Szybkie i sprawne dzialanie. Zero problemow. Goraco polecam.!!

Cudowny lekarz i czlowiek!!! Jest kompetentny .Magda

Cudowny lekarz i czlowiek!!! Jest kompetentny .Magda

Dr Wilk bardzo trafnie zdiagnozował u mnie zapalenie jajnika. Po 5 min na sor w szpitalu msw trafiłam na ginekologie, gdzie lekarz ginekolog ( nie pamietam nazwiska ) zdecydowal o przyjeciu mnie na oddzial. Dr Wilk to mily, kompetentny lekarz. Polecam

Lekarz ten przyjmuje w szpitalnym oddziale ratunkowym szpitala mswia w Krakowie,czyli ciężkie przypadki.Po wyjściu ze szpitala z oddziału ginekologicznego na który mnie skierowano po wcześniejszym, wstępnym pobierznym rozpoznaniu(złym rozpoznaniu),zgłosiłam się na izbe do dr. Wilka z ostrymi bólami brzuchami zasłabnięciami,wzdęciam,odbijaniem e.t.c. lekarz pomimo moich protestów posłał mnie znowu na ginekologie na konsultacje a później odesłał do domu z tabletkami ochronnymi!!! na żołądek typu trilac,na moją uwage że wróciła mi temperatura 37.4 stwierdził że" to jest bardzo ładna fizjologiczna temperatura"!!!.Trzy dni później doczołgałam się do prywatnej kliniki gastrologicznej gdzie stwierdzono zapalenie żołądka,osty atak wrzodowy żoładka i dwunastnicy.Doprowadzono mnie leczeniem do bardzo ciężkiego stanu i przysporzono mi niewyobrażalnych cierpień. ****** IGNORAT NIEBEZPIECZNY CZŁOWIEK.