dr Bashar Harateh

Ortodonta

Dzisiaj córka miała zdjęty aparat Jesteśmy zadowoleni z efektu leczenia Ząbki są ustawione idealnie Polecam profesjonalizm Pana Doktora Zawsze miło nas przyjmował, wyjaśniał kolejne etapy leczenia, przede wszystkim cudowne podejście do pacjenta Efekt mówi sam za siebie Warto było wybrać takiego doktora Panie w recepcji rownież przyjaźnie nastawione do pacjentów Dziekujemy

Jestem bardzo zadowolona z uslug Gabinetu Pana Ortodonty Korzystam w gabinecie z uslug stomatologicznych i ortodontycznych. Lekarz zawsze podchodzi profesjonalnie do problemu, wszystko wyjaśnia oraz odpowiada na moje pytania. Dzieki nim mam piękne, zdrowe zęby, a za chwilę zdejmuję aparat ortodontyczny 😁😁 Personel bardzo miły. Polecam!

Jestem bardzo zadowolona z uslug Gabinetu Pana Ortodonty

Personel bardzo miły.
Polecam!

Proszę omijać to miejsce z daleka. Chyba, że ktoś chce stracić czas, pieniądze i pogorszyć stan swojego uzębienia. Aparat musiałam ściągnąć w innym gabinecie, bo pan niedoktor zamknął gabinet i pozostawił pacjentów na lodzie. Nie ma nawet możliwości skontaktowania się w sprawie uzyskania dokumentacji. Jednym słowem….nie polecam.

Proszę omijać to miejsce z daleka.
Chyba, że ktoś chce stracić czas, pieniądze i pogorszyć stan swojego uzębienia.
Jednym słowem….nie polecam.

Nie polecam pana doktora. Wszyscy którzy maja problem ze zgryzem i nie Mogą dojść z panem doktorem do porozumienia proszę o meila aeterena@gmail.com

Bardzo skuteczny lekarz. Miła atmosfera. Pan Doktor godny polecenia:) Moje dziecko niedługo kończy wizyty ortodontyczne ale i tak nie wyobraża sobie wizyt u innego stomatologa. Będziemy więc wracać na wizyty kontrolne:)

"Cała wizyta bardzo profesjonalna,wysłuchanie pacjenta,analiza wyników,szczegółowe badanie,postawienie diagnozy,fachowa porada. Moim zdaniem lekarz kompetentny,znający zagadnienia,miły. Polecam !!!"

Najlepszy ortodonta Najlepszy ortodonta Najlepszy ortodonta Najlepszy ortodonta Najlepszy ortodonta

Najlepszy ortodonta

Jest bardzo dobry polecam Jest bardzo dobry polecam Jest bardzo dobry polecam Jest bardzo dobry polecam