lek. dent. Beata Bąk

Polecam wszystkim, lecze sie u Pani Beaty Bak od 96/97 roku(tak mi sie przynajmniej wydaje) - Pani doktor jest nad wyraz dokladna i cierpliwa - wyjasnia zawsze co trzeba zrobic i dlaczego Poniewaz jedynym minusem sa zawsze dosc odlegle terminy, probowalem kilka razy wizyt w u innych stomatologow.... zawsze wracalem i nauczylem sie rezerwowac terminy z wyprzedzeniem. Pani doktor ma rowniez bardzo dobre podejscie do dzieci. Moje uzebienie, mieli okazje ogladac miedzy innymi specjalisci we Wroclawiu i Warszawie i zawsze slyszalem, ze mam bardzo dobrego stomatologa.

- Pani doktor jest nad wyraz dokladna i cierpliwa
- wyjasnia zawsze co trzeba zrobic i dlaczego

Pani doktor ma rowniez bardzo dobre podejscie do dzieci.

Jest bardzo drogim lekarzem.Niestety ktoś inny musiał poprawiać pracę,jest miłym i delikatnym stomatologiem.

Minimum bólu, maksimum efektu. Bardzo dokładny stomatolog. Kompetentna asysta.

Minimum bólu, maksimum efektu. Bardzo dokładny stomatolog. Kompetentna asysta.

:)Profesjonalny gabinet z fachową obsługą lekarską

:)Profesjonalny gabinet z fachową obsługą lekarską

Rewelacja. Pani doktor jest bardzo dokładna, z niczym się nie spieszy, wszystko wytłumaczy. Najlepszy stomatolog w Nysie. WIZYTA U TEJ PANI TO GWARANCJA NA DŁUGIE LATA!!!