Beata Bala

Super stomatolog ze świetnym podejściem do każdego swojego pacjenta oraz znakomita asystentka! Nie wyobrażam sobie wizyty u innego stomatologa niż u Pani Beaty. Atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjazna. Po pierwszej wizycie Pani Beata zdobyła moje ogromne zaufanie. Polecam bardzo!!

Polecam Panią Beatę z całego serca! Świetny stomatolog z super podejściem do każdego. Również super asystentka. Atmosfera w gabinecie bardzo miła. Po pierwszej wizycie przestałam się stresować! Polecam bardzo!!

Plombuje i leczy kanałowo zdrowe zęby, wmawiając potrzebę leczenia. Proponuję sprawdzić u innego dentysty jej opinie.

p.dr jest b.dobrym dentystą stomatologiem zasługuje na bardzo dobrą ocenę,proponuję każdemu osobiście potwierdzić ocenę udając się z wizytą do Jej gabinetu.rkr 2013.

Zabieg był relaksujący tak bardzo, że w jego trakcie zasnąłem :)

Zabieg był relaksujący tak bardzo, że w jego trakcie zasnąłem :)

Tej pani dr mozna zaufac.Jest konkretna ,miła atmosfera w gabinecie.

Tej pani dr mozna zaufac.Jest konkretna ,miła atmosfera w gabinecie.

Polecam gorąco Panią Doktor , zabieg wszczepienia implantow był przeprowadzony idealnie bez stresu . Teraz czekam aż będzie można na tych implantach założyć korony

bardzo super lekarz leczę się u Pani Bali już 5 lat

bardzo super lekarz leczę się u Pani Bali już 5 lat