lekarz Beata Bator-Ramotowska

1,9
1,9
1,7
2,1

Najgorszy lekarz jaki kiedykolwiek spotkałam Wizyta 2 minutowa Na moje pytania po zlamaniu nogi odpowiedziała tylko że wizyta i leczenie zakończone Jak chciałam się dowiedzieć coś innego to już nie raczyła odpowiedzieć tylko kazała załatwić skierowanie i umówić się w rejestracji na kolejną wizytę bo ona już skończyła Brak jakiegokolwiek zaangażowania i podejścia do pacjenta Łaskę zrobiła że wogole przyjęła na wizyte i oburzona że przyszłam na NFZ z dzieckiem Ta pani doktor to jakies nieporozumienie Nie polecam nikomu

Pani Doktor tragiczna. Wizyta trwała może 2 minuty, siedziała opryskliwa za szybą, nie powiedziała ani dzień dobry ani nic innego tylko od wejścia kazała ubierać maseczkę. Uparła się, że mam wziąć sobie z recepcji. Na tłumaczenie, że ze względów zdrowotnych maseczki nosić nie moge ta powiedziała, że biegać mi nie karze i mam sobie wziąć maseczkę. A jedyne co chciałam od niej to skierowanie na rezonans, więc ani na pół metra nie musiałaby się wychylić zza szyby za którą siedziała. Nie miła, nie sympatyczna, z góry patrząca na człowieka. Nikomu tej kobiety nie polecam.

Nie chcę się za bardzo rozwodzić, ale przyłączam się do negatywnych opinii na temat Pani Doktor, po wizycie z dzieckiem, z przyczyn podanych niżej: - nietrafiona diagnoza na podstawie jedynie fizykalnego badania i chyba przeczucia bo ciężko mówić o czymś innym, która miała skutkować długotrwałym zwolnieniem z lekcji WF i ograniczeniem jakiejkolwiek formy aktywności fizycznej przez okres około roku czasu, - widoczny brak empatii i traktowanie "z góry", - brak omówienia strategii/przebiegu leczenia, o jakiekolwiek dodatkowe informacje trzeba było dopytywać niemal że nachalnie. Nie spodobało mi się przeświadczenie Pani Doktor ...

- widoczny brak empatii i traktowanie "z góry",
Nie spodobało mi się przeświadczenie Pani Doktor o trafności diagnozy na podstawie jedynie fizykalnego badania, dlatego też po drugiej wizycie, umówiłem się z dzieckiem do innego lekarza ortopedy, który na podstawie zdjęcia RTG, badania USG i na koniec fizykalnego stwierdził że nie ma powodu do niepokoju i wszystko jest jak w najlepszym porządku.

Zgadzam się z negatywnymi opiniami...lekarz nieprzyjemny bez empatii, poczułem się jakbym był z wielką łaską przyjęty, zarzuty w moją stronę że robię wielkie halo z mojej dolegliwości...a rezonans pokazał pęknięcie łękotki, Pani nie zrobiła żadnych badań skierowała mnie na rehabilitację...a w końcowym rezultacie o konieczności artroskopi... wizyta trwała może 7 min a jechałem tam z daleka...( 3 godziny jazdy). Pani była niemiła i nie odpowiadała na pytania. A przyznam że mój ortopeda bardzo polecał tą placówkę - nie polecam tej Pani, nie dowiedziałem się niczego wiecej niż od lekarzy z ...

Pani była niemiła i nie odpowiadała na pytania. A przyznam że mój ortopeda bardzo polecał tą placówkę - nie polecam tej Pani, nie dowiedziałem się niczego wiecej niż od lekarzy z mojego miasta....a ponoć tam mieli mi pomóc...dobrze ze było to na NFZ i tylko straciłem czas

Pani doktor bardzo nieprzyjemna i niesympatyczna. Z łaską odpowiada na zadane pytania. Wizyta trwała może z 2 minuty po czym zostałam wysłana do domu bez badania, gdyż miałam coś innego na skierowaniu niż w rzeczywistości. Poprostu okropne! Zdecydowanie nie polecam!!! To nie jest lekarz z powołania. To jakaś kpina!!

Konkretna, fachowa porada. Wróciłam do Pani doktor po upływie roku, widząc u dziecka poprawę. To co zleciła wykonałam i widzę efekty

Konkretna, fachowa porada.
Wróciłam do Pani doktor po upływie roku, widząc u dziecka poprawę.
To co zleciła wykonałam i widzę efekty

Pani Doktor wykazuje kompletny brak zrozumienia dla pacjenta, nie pozwala dokańczać zadanych pytań, odpowiadając w jej mniemaniu lepiej. Bardzo trudny kontakt z Panią Doktor. Najgorsze jest to że okazało się iż jej droga leczenia była całkowicie błędna - nie widząc nic na zdjęciu RTG skręconej kostki, zleciła prześwietlenie zdrowej kostki dla porównania! Inny lekarz zlecił natychmiast badanie USG na którym od razu wyszło zerwane więzadło, dodam iż taka kontuzja nie ma prawa być zauważona na zdjęciu RTG. Wobec tego uważam że Pani Beata nie ma żadnych kompetencji do bycia Ortopedą, pomijając kwestie trudnego kontaktu tudzież braku chęci zrozumienia pacjenta. Zdecydowanie odradzam."