lekarz Beata Białobrzeska

Trudno ocenić kompetencje, ale już podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia tzn. Wybitnie przedmiotowe...

Myślę że dobry fachowiec ale podejście Pani doktor do ludzi powinno być bardziej ludzkie.

POLECAM WSPANIAŁY SPECJALISTA DO PACJĘTA PODCHODZI PROFESJONALNIE GODNY POLECENIA

Pani doktor krótko, sucho relacjonuje rozpoznanie. Nie czułam zbytniego zainteresowania moją osobą. Wydaje się być kompetentną; robiła sporo badań. Przed gabinetem trzeba czekać nawet kilka godzin. Wizyta zamówiona z wyprzedzeniem ponad półrocznym.

Dokładnie tłumaczy rodzaj choroby. Poświęca wystarczająco dużo czasu. Niestety trzeba długo czekać w kolejce do Pani Doktor (nawet kilka tygodni). Szczerze polecam.

nie polecam tej babki nie ma pojęcia o niczym przez jej niekompetencje musze duzo kasy wywalac i czasu poswiecac na sprostowanie jej decyzji

Byłam u Pani doktor z 5 letnią córeczką i bardzo mi się nie podobało jej podejście do dziecka. Była oschła, nie miła a przecież dziecko wymaga wyjątkowego podejścia. Zobaczymy jak będzię przy drugiej wizycie.....jednak spotkałam się z już taką opinią, że pani doktor jest dobrym specjalistą, ale jest nie miła. A szkoda bo na pierwszy rzut oka wygląda na sympatyczną osobę.

Kompetencja+komunikatywność. Cierpliwie tłumaczy specyfikę schorzenia.

Kompetencja+komunikatywność. Cierpliwie tłumaczy specyfikę schorzenia.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty u Pani Doktor bardzo miła konkretna - poświęca czas, ponadto barzdo cierpliwa i uprzejma. Dziękujemy J.J. D.

Dziękujemy J.J. D.