lekarz Beata Bilińska

Dermatolog

1,5
1,1

Absolutnie nie polecam, wizyta 2 minuty, pani dr niemiła, arogancka. Przyszłam po diagnozę a kompletnie jej nie otrzymałam. Miałam wypryski w okół ust jak zapytałam o przyczynę odpowiedziała zakażenie, nie tłumacząc nic tylko wypisała receptę. Dodam ze jestem w ciąży i zapytalam czy mogę stosować takie maści, to w sposób arogancki odpowiedziała w ciąży wszystkie maści można stosować! Pokazałam także wysypkę na ręce, to powiedziała żeby to zbagatelizować i balsamem kremować. Ps. Pani w aptece powiedziała żebym ostrożnie używała tych maści jak jestem w ciąży….. Wiec taka to Pani doktor!! ...

Absolutnie nie polecam, wizyta 2 minuty, pani dr niemiła, arogancka.
Wiec taka to Pani doktor!!
Odradzam wszystkim. Szkoda czasu i pieniędzy.

Dzisiaj byłam na wizycie u Pani Beaty. Jestem bardzo rozczarowana poirytowana i zła ponieważ wizyta ze wszystkim trwała może 3 min ,pani doktor nie ruszając się z fotela i nie obejrzywszy zmian na skórze z bliska wypisała receptę. Jak zapytałam czy może spojrzeć na znamię, powiedziała że nie ,bo do tego trzeba inne skierowanie.. Szok!Do tego była bardzo nie miła..Co to za lekarz w ogole!!? Odradzam każdemu wizytę u Pani doktor!!!

Byłam raz bo zależało mi na czasie, nigdy więcej do tej Pani nie pójdę!! Po pierwsze niemiła i gruboskórna, po drugie nie wyjaśniła na czym polega choroba, zobaczyła zmiany na skórze powiedziała co to jest i wypisała receptę, na pytania odnośnie stosowania leków odrzekła "Proszę przeczytać ulotkę tam wszystko jest". Metody leczenia prymitywne, okazało się, że dolegliwości można się pozbyć w jeden dzień korzystając z nowoczesnej metody proponowanej przez innych lekarzy. Cała wizyta nie trwała więcej niż 4 minuty.

Nie polecam pani doktor, zero zainteresowania pacjentem, durne komentowanie typu że skoro leki dane przez innego lekarza pomagają chwilowo (które kosztowały kilka stów) to nie rozumie w czym problem, bo zamiast zobaczyć czy zostały odpowiednio dobrane skoro nie leczą a tylko chwilowo zmniejszają dolegliwość, spojrzeć na skórę i dobrać inne leki. Szkoda czasu na wizytę u tej lekarki.

Wizyta bardzo krótka, niewielkie zainteresowanie problemem, kilka pytań co do przebiegu trądziku, pielęgnacji. Po dwóch miesiącach stosowania przypisanych leków widzę dużą poprawę.

Brak zainteresowania pacjentem. Niema żadnego podejścia do tego co robi. Nie polecam tej pani. Odradzam.

Miałam okazje być na dwóch wizytach u Pani Bilińskiej. Jest osobą nie miłą wręcz arogancką. Bez nawet spojrzenia nie mówiąc o obejrzeniu twarzy dostałam receptę z antybiotykami ( szczerze była poprawa aczkolwiek nie jestem pewna czy to tylko jego działanie miało na to wpływ ). Gdy zapytałam o blizny po operacyjne stwierdziła że to bez znaczenia czym to bede smarować, natomiast na przebarwienia skórne po krwiaku powiedziała że nia ma preparatu zniknie samo albo zostanie na zawsze co okazało się nie prawdą Pani w aptece doradziła mi odpowiedni preparat (a jednak coś jest ! ) . Jak dla mnie wizyta to strata czasu. Radzę Pani doktor zmienić nastawienie do pacjenta i bardziej przyłożyć się do pracy !

Wszystkie komentarze zgodne z prawdą, niemiła, arogancka kobieta. Zero profesjonalizmu lekarskiego, nie wiedząc jaki antybiotyk otrzymałem od gastrologa kazała mi go brać "bo i tak bym dostał antybiotyk". leczenie które przepisała, kompletnie nieskuteczne. Zdecydowanie polecam poszukać innego dermatologa i nie tracić czasu i pieniędzy

Zdecydowanie polecam poszukać innego dermatologa i nie tracić czasu i pieniędzy

Wizyta prywatna, pieniądze wydane na darmo. Niemiła, wręcz arogancka, nie słucha pacjenta i jego toku leczenia, od razu mówi swoje racje. Nie poświęca uwagi, spojrzy przy wchodzeniu do gabinetu na wygląd skóry i zabiera się do komentowania, krzyczenia i wypisuje receptę itd. Przepisała mi na grzybicę skóry leki natłuszczające i nawilżające i opakowanie proszków przeciwgrzybiczych (ketokonazol), gdzie przy moim schorzeniu jakiekolwiek nawilżanie i ciepłe środowisko powoduje namnażanie się grzybów! Recepty nie wykupię na pewno, po wizycie byłam zła przez ładnych parę godzin. ODRADZAM!!!

Straszne babsko!!!!!!!!!! Wszystkie opinie zgodne z moją. Nawet nie spojrzała z czym przychodzę pojęcia nie miała o czym do niej mówię. Odradzam. Mam nadzieję że odbiorą jej prawo wykonywania zawodu.

Straszne babsko!!!!!!!!!!
Wszystkie opinie zgodne z moją.
Nawet nie spojrzała z czym przychodzę pojęcia nie miała o czym do niej mówię.
Odradzam.
Mam nadzieję że odbiorą jej prawo wykonywania zawodu.