lekarz Beata Bogdał

Lekarz rodzinny, Pediatra

2,7

Jestem u Pani doktor od dziecka. Teraz chodzę tam ze swoimi dziećmi. Przepisane leki zawsze działają za pierwszym razem. Zawsze miła, uśmiechnięta, porozmawia, wytłumaczy. Nie wiem skąd tu takie opinie krzywdzące? Nie wyobrażam sobie by leczyl moja rodzinę ktoś inny jak Pani doktor.

Nie polecam,przy każdej chorobie przepisuje bardzo drogie leki(które nie działają). Taniej by wyszła wizyta u prywatnego lekarza i dzieci by się nie męczyły.Lekarz BEZNADZIEJNY

Lekarz godny polecenia ,leczę dzieci od roku u p. doktor Bogdał w końcu moje dziecko dostaje odpowiednie leki. Zdrowy, po pierwszej wizycie podane leki działają. Super!

Zdrowy, po pierwszej wizycie podane leki działają.
Super!

MASAKRA!! KTO TO JEST!! ANI KOMPETENCJI,ANI WIEDZY,ANI CHĘCI.ONA NIE WIE CO ZROBIĆ Z CHORYM. BRZYDZI SIĘ BADAĆ.NIE WIEM CZY SKOŃCZYŁA UCZELNIE BO JEJ KAZALI. RANY BOSKIE JUŻ NA PEWNO NIE DAM JEJ DOTKNĄĆ MOJEJ MAMY BO STRACH, ZE ZROBI JEJ KRZYWDĘ. NIE POLECAM.LUDZIE UWAŻAJCIE!!

zainteresowana kupowaniem bielizny w czasie przyjmowania pacjenytów od osób trzecich, a pacjenta ma gdzieś nie pisząc gdzie.

bardzo mila i uprzejma nie sluchajcie tych wszystkich mściwych komentarzy .... POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

nie polecam- porażka!!!!! sztuczna, nie miła osoba

nie polecam- porażka!!!!! sztuczna, nie miła osoba

Moje dzieci są u Pani Beaty od jakiegoś roku (wcześniej leczył je ktoś inny) i jestem bardzo zadowolona. Naprawdę polecam

Bardzo uprzejma osoba, konkretna i rzeczowa. Polecam Panią doktor. Zazdrośników i kłamczuszków odsyłam do innych lekarzy co będzie zn korzyścią dla lakarza.

Chodzę do Pani Beaty od ładnych dwunastu lat i w życiu nie spotkałam się z tym, żeby była wredna czy też nieprzyjemna. Myslę,że co niektórym zazdrość uderza do bani!!! MOI DRODZY NIC NA SIŁĘ !!!

MOI DRODZY NIC NA SIŁĘ !!!