lek. dent. Beata Bryczek

Zaangażowana, empatyczna, świetnie lecząca zęby. Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii na temt Pani dr.

Bardzo miło, profesjonalnie i bezboleśnie.

Bardzo miło, profesjonalnie i bezboleśnie.

Trafiłam do Pani Doktor dawno temu. Po kilku próbach znalezienia "mojego" stomatologa. Znalazłam w Barlinku...Z polecenia. Dojeżdżam na wizyty z Gorzowa. Warto. Świetny fachowiec, ratuje zęby, które dla innych lekarzy są tylko do usunięcia. Zaangażowana, doświadczona i komunikatywna. Pani Doktor dziękuję za cierpliwość, umiejętność okiełznania mojego strachu przed stomatologami. I jeszcze za jedno dziękuję, że w razie potrzeby mogę liczyć na Pani pomóc o każdej porze.

Bardzo dobry stomatolog. Jestem w pełni zadowolona z jej usług. Miła atmosfera. Leczenia kanałowe to u tej pani bajka. Super znieczulenia. Zawsze się bałam stomatologa, teraz już nie. Gorąco polecam.

Super lekarz stomatolog. Widać prawdziwą pasję zawodową.Mój ciężki przypadek jest tego dowodem. Po wędrówce od jednego do drugiego stomatologa w końcu trafiłem do Pani Beaty i wreszcie jestem zadowolony. Nowoczesne metody znieczuleń i profesjonalne podejście.Dla niej liczy się pacjent i to jest prawda a nie slogan. Jeszcze raz bardzo polecam tego stomatologa.

Nie polecam tej Pani. Naciągaczka. Rozwierca ciągle to nowe zęby. Leczenie u niej nigdy się nie kończy. Miałam kiedyś u niej leczenie kanałowe. Później się okazało,że był przelany materiał. Pazerna na kasę. Przyjmuje od świtu do nocy. Kiedyś proponowana godzina leczenia 24.00 Nigdy więcej do niej. Paza tym ma świetną gadkę i tym mydli oczy.

jak moje dziecko znalazło się prawie przez tą dentystkę w szpitalu myślałam że oszaleje z nerwów ile się wycierpiała moja 8 letnia córka przez nią!!pojechałyśmy z bólem przyjęła nas mała zauroczona bo siadła sobie na DINUSIA Pani rozwierciła jej ząbka dała lekarstwo po tygodniu kolejna wizyta jak zapytałam ile wizyta to usłyszałam niedużo,ale wtedy tylko myślałam żeby córka nie cierpiała i jak widziałam zadowolenie i chęć wizyt u lekarza to pomyślałam pieniądze nieistotne.po tygodniu zakończyła leczenie zęba chociaż małą cały czas bolał.wkrótce pojawił się wielki ropień koło tego zęba który się rozlał w buzi później infekcja,antybiotyki jazdy po lekarzach Dopiero po tym zajściu od znajomych dowiedziałam się po czasie jakie to ziółko z tej PANI STOMATOLOG PO FACHU.że robi na odpierdziel że w trakcie robienia zęba zaczyna kolejnego nie pytając o zdanie czy kogoś stać,czy ktoś w ogóle chce.niby na fundusz taż robi ale nigdy terminów niema a po nocach robi i chyba taka zmęczona że taka niedokładna.niektórzy zostawiają u niej kilka tysięcy a po roku,dwóch chodzą z koronkami.masakra czemu nie karzą takich ludzi.W ogóle zero prywatności jak się tam pójdzie to mówi na głos o fuj jakie Pan/Pani ma zęby zniszczone o chyba się rzadko myje a na korytarzu wszyscy słyszą .W trakcie czekania w kolejce potrafi 3 z marszu przyjąć a umówieni czekają!!!
NIE POLECAM CHCECIE MIEĆ ZĘBY TO NIE TAM!!!

łata zęby, które nie mają dziur, po to by jak najwięcej wydoić kasy. Uciekli od niej wszyscy moi znajomi bo każdemu naliczyła po kilkanaście ubytków, podczas gdy inni lekarze stomatolodzy zaledwie 2 max 4 czy 5. raz podczas wizyty musiałem czekać 40 minut by usiąść na fotel bo "Pani" załatwiała prywatne sprawy przez pisanie sms-ów. Fakt, w miarę uprzejma, ale gadką nadrabia swoje wielkie nieumiejętności stomatologiczne. Żałuję, że zdecydowałem się leczyć zęby u niej, wszystkie które mi leczyła są meganadwrażliwe

cena nie zawysoka za leczenie nawet troche taniej niż gdzie inndziej uprzejmna wesoła niemiałem czasu myślec o bóló a znieczulenie zajebiste nic tylko by kanały uniej leczyl gdzie indziej to doniczego tu dowiedziałem się że inny dentysa zostawił mi narzedzie w kanale zeba polecam goraco RCSG