Beata Chłosta

Ortodonta

Witam, nie polecam tej Pani, ponieważ, nie spełniła moich oczekiwań. Na pierwszej wizycie przedstawiła mój problem jako łatwy do rozwiązania , natomiast po zakończonym leczeniu wade mam nadal tylko troche mniejsza. Na całe szczęście już dawno przepisałam się do innego lekarza i moge cieszyć sie pięknym uśmiechem !

Nie polecam tej lekarki. Moje zęby po 2 letnim leczeniu i po ściągnięciu aparatu stałego są nadal krzywe.Pani Chłosta nadal twierdziła pod koniec leczenia że nie dało rady ustawić moich zębów inaczej. Masakra!Chciałem przestrzec innych przed tą Panią.

wszystko dobrze, miło uorzejmie, skutecznie

wszystko dobrze, miło uorzejmie, skutecznie

Nie polecam tej lekarki.Leczyłam się u niej rok i nie jestem zadwolona z efektów. Moje zęby nie wyglądały tak jak omawiałyśmy na początku,ponadto gdy jej o tym powiedziałam to podczas ostatnich wizyt nie była już miła. Nie wyczyściła mi dokładnie zębów z kleju więc poszłam do innego ortodonty aby to zrobił. Inny specjalista stwierdził, że moje zęby mają nadal wadę zgryzu więc skonsultowałam się jeszcze z dwoma którzy to potwierdzili. Ponadto stwierdzili, że rok to za krótki czas aby wyleczyć jakąkolwiek wadę zgryzu.Musiałam założyć ponownie aparat ale już na szczęście u innego lekarza. U tej Pani to strata czasu i pieniędzy, stanowczo NIE POLECAM!!!!

...............................................................

...............................................................

Pani dr zajęła się dzieckiem bardzo profesjonalnie. Cena aparatu dostosowana do kieszeni pacjenta

Polecam tego lekarza z największą przyjemnością. Mało mówi ale za to są efekty i to jest najważniejsze:)

Lekarz bardzo kompetentny, który obiektywnie patrzy na wybór odpowiednich metod leczenia pacjenta.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,