lek. dent. Beata Chmielewska

Bardzo polecam:) Podczas pierwszej porady ortodontycznej uzyskałam rzetelną informację na temat możliwości korekty mojego zgryzu. Noszę aparat trzeci rok. Efekty są dużo lepsze niż oczekiwałam. Profesjonalnie i uczciwie.

Bardzo polecam:)
Noszę aparat trzeci rok. Efekty są dużo lepsze niż oczekiwałam.
Profesjonalnie i uczciwie.

Najlepszy stomatolog u jakiego bylam. Leczylam moje zeby u pani dr od 6-go roku zycia, niestey nie mieszkam juz w Polsce i od wielu lat nie moge znalesc nastepcy pani dr. Wchodzac do gabinetu czujesz ze jestes w dobrych rekach, lecznie bezbolesne, zawsze profesjonalne podejscie, zawsze jestem zadowolona. Lekarz stomatolog, ktory podejmie sie najtrudnieszych zadan. Polecam!

Zdecydowanie polecam,osoba profesjonalnie wykonująca swój zawód.Ceny usług do zaakceptowania,bardzo dobrze wyposażona praktyka.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Podczas zakładania aparatu ortodontycznego wyjaśniła mi całe jego działanie, jaką rolę spełnia każda część i jak o niego dbać. Łatwo też o pomoc telefoniczną w razie jakiegoś nagłego wypadku. Bardzo gorąco polecam.

Bardzo gorąco polecam.

Pani doktor nadaje się raczej do prostych zabiegów stomatologicznych. Kiedy diagnozuje np. leczenie kanałowe (leczenie kwalifikuje na "oko" bez zdjęcia RTG) zaczyna się kłopot, a Pani doktor nie bardzo chce się tego podejmować. Za takie pieniądze myślę, że można znaleźć bardziej profesjonalnego stomatologa.

Wielu dałem się oskalpować ale to jest jedyna osoba, której bez stresu mogę powierzyć swoje uzębienie. Wiele razy byłem wiele razy potwierdziłem na sobie. To jedyny lekarz stomatologi którego tak mogę nazwać. W mieście Kwidzyn jest ich wielu, szczęściem nie byłem u wszystkich bo pewnie bym swoje zęby w szklaneczce przechowywał. Kilku z nich to niestety p a r t a c z e. Bywałem w gabinetach i w innych miastach (niestety) i dopiero tu zaznałem spokoju i zdrowe uzębienie. Stąd mimo, że niechętnie piszę tego rodzaju recenzje to tym razem się na to zdobyłem. Polecam ludzi odpowiedzialnych - profesjonalistów. Partaczy bezwzględnie należy tępić. Tym razem odpowiedzialnie polecam mimo nieco wydłużonego czasu oczekiwania na wizytę.

fachowo choć nie tanio ............................................ ................................ ........................................................ ..........................................................

To zdecydowanie najlepszy stomatolog jakiego odwiedziłam. Uratowała dwa moje zęby w tragicznym wręcz stanie, gdzie inni lekarze sugerowali od razu usunąć, poświęciła na to bardzo dużo czasu, ale są efekty :) poza tym jest bardzo kompetentna i poleciłabym ja każdemu kto się waha :)

Gorąco polecam. Korzystałem z usług wielu stomatologów i różnie bywało. Na Pani doktor nigdy się nie zawiodłem. Nigdy nie trzeba było nic poprawiać, a to ważne.

zdecydowanie Pani dr godna polecenia - już kilku osobom poleciłam. Zabieg całkowicie bezbolesny i dobrze wykonany. Jedyny minus to długi czas oczekiwania, ale świadczy to tylko o dużej liczbie pacjentów