lek. dent. Beata Chmielowska

Pani Doktor, godna polecenia! Wkoncu trafiłam na profesjonalnego lekarza, leczenie nic nie boli, a zab wyglada przepieknie ! Polecam jak najbardziej ! Ps. Personel rowniez fantastyczny !

Lekarz zdecydowanie godny polecenia. Profesionalnie wykonane usługi. Bezboleśnie i bez powtórnych zabiegów.

Od dwóch lat dr Beata leczy zęby moich dzieci. Wreszcie trafiliśmy na bardzo dobrego specjalistę. Pani stomatolog jest bardzo dokładna, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Sam gabinet bardzo dobrze wyposażony, RTG na miejscu. Warto dodać, że w gabinecie pani dr Beaty, pracują inni specjaliści w dziedzinie stomatologii. Wiem, że będziemy korzystać z usług i możemy jak najbardziej polecić!

Rewelacyjny specjalista! Zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Leczy bardzo dokładnie. Każdemu pacjentowi poświęca sporo czasu i uwagi. Ceny bardzo przystępne. RTG na miejscu. Personel bardzo miły. W gabinecie pani dr B. Chmielowskiej przyjmują jeszcze inni bardzo dobrzy specjaliści.

Od bardzo dawna Pani Beata zajmuje się moimi zębami, nie można niczego zarzucić pod względem kompetencji, ceny też nie należą do wyśrubowancyh. A do "chłodnego" charakteru można się przyzwyczaić, nie rzutuje to na pozostałe kwestie.

Od ponad 10 lat jestem pacjentem pani dr Beaty Chmielowskiej i nie zmieniłabym póki co lekarza. Pani doktor bardzo dokładnie leczy zęby, stosuje najnowsze sprawdzone metody leczenia, poświęca każdemu pacjentowi sporo czasu. Pani doktor również duży nacisk kładzie na estetykę leczonych zębów. Moim zdaniem jest znakomitym stomatologiem!

U Pani doktor Beaty leczę się od niedawna ale jestem bardzo zadowolona z leczenia.Podczas pierwszej wizyty wytłumaczyła metodę leczenia i była delikatna podczas pracy.Uważam,że jest doskonałym fachowcem.Naprawdę warta polecenia!!!:)Myślę,że cena wizyty warta kompetencji Pani doktor

Tanio nie było, kompetencje ciężko ocenić, bo robota była z gatunku prostych, ale uprzejmość na najniższym możliwym poziomie. Nawet na "dzień dobry" nie odpowiada, a co dopiero jakieś inne zwroty "grzecznościowe".

Bardzo nieuprzejma w kontakcie, choć kompetentna.

Bardzo nieuprzejma w kontakcie, choć kompetentna.