lekarz Beata Czarnecka-Pytko

Lekarz rodzinny

2,2
1,9

Lekarz porażka. Dość często bywam u lekarzy i pierwszy raz spotykam kogoś, kto nie umie odpowiedzieć na proste konkretne pytanie. Widząc opinie mogłam się domyśleć jaki będzie poziom konsultacji i nie marnować swojego czasu. Lekarz W ŻADNYM stopniu mi nie pomógł. Brak zrozumienia, brak nieszablonowego myślenia. Regułki i wiedza, która według mnie nie jest nijak dalej aktualizowana. Więcej i bardziej rzetelne informacje otrzymałam od dietetyka czy nawet z artykułów w internecie. Mam nadzieję - do zobaczenia nigdy.

Mam nadzieję - do zobaczenia nigdy.

NIE POLECAM! Najgorszy lekarz na jakiego trafiłam, bez empatii i zrozumienia. Miałam odczynienia z panią dr 3 razy w medicover i za każdym razem miała w nosie to, co mi dolega. Nie chce pomoc pacjentom, nie słucha ich, odmawia wystawienia zwolnień, bagatelizuje objawy, zbywa i kaze przyjmować leki (np. Neosine), które nie maja żadnych badań potwierdzających działanie. Tragedia i jeszcze raz tragedia. Pani powinna stracić prawo do wykonywania zawodu, bo widzę ze większość ludzi traktuje tak samo zle.

W bardzo zły stanie pani doktor zaleca czekac na popraww, a jak się nie poprawi iść do innego lekarza. Nie podaje przyczyny - a jedynie odpowiada na pytania "byc może"

Nie podaje przyczyny - a jedynie odpowiada na pytania "byc może"

Bardzo dobry lekarz, ciepła, miła kobieta. Bardzo wyczerpująco wytłumaczyła mechanizm działania schorzenia.

Przyszłam na wizytę do Medicover w 33 tygodniu ciąży z uciążliwą infekcją zatok. Lekarka podniosła krzyk, że mogę mieć covid i zarażać wszystkich. Zbadała mnie, ale później posadziła mnie na korytarzu, wyniosła mi kartkę z rozpiską leków. Praktycznie nie miałam szansy porozmawiać o swoim zdrowiu, bo jak to robić na korytarzu przy innych pacjentach? Potrzebowałam zaświadczenia lekarskiego, ale też oczywiście nie załatwiłam, bo mnie lekarka zbyła na korytarzu. Myślałam, że trafiłam na jej zły dzień, ale sądząc po innych opiniach, widocznie pani Czarnecka-Pytko nie miewa dobrych dni.

Bardzo niesympatyczna Pani doktor. Wizyta telefoniczna prywatna, a Pani dr robi łaskę, że da skierowanie na badanie, które mam w abonamencie. Totalna służbistka- nie polecam

Nie polecam. Lekarz bez empatii i kompetencji. Nie rozpoznała rozwijającej się infekcji. Nie powinna przyjmować w prywatnej placówce.

Pani doktor twierdzi, że przy prawidłowych wynikach glukozy nie ma potrzeby sprawdzania insuliny bo ta jest poprawna, odmówiła mi więc skierowania na badanie (za które ja płacę!!!). Oczywiście uparłam się i zrobiłam insulinę- mój wynik nie jest prawidłowy a wyniki które mam wskazują na insulinooporność. Nie polecam.

Lekarka bez empatii, drwiąca z pacjenta i jego problemów. Pani doktor nie pomogła mi w żadnej kwestii, sugerowała, że wymyślam swoje dolegliwości. Dodam, że była to wizyta prywatna. Nie polecam, jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta.

Lekarka, zmęczona, narzekająca na dużo pracy, mało życzliwa dla pacjenta. Bardzo nieprzyjemna kobieta. Nie pomogła na wizycie prywatnej.