Pani doktor jest wspaniałym człowiekiem. Traktuje innych z godnością. Pomaga i wspiera. Wyjaśnia. Dla kogoś, kto czyta tą opinie a nie ma bagażu doświadczeń związanego ze służbą zdrowia mogą to być banały, rzeczy oczywiste, ale ja doskonale wiem, że bywa bardzo różnie. Bardzo dziękujemy za profesjonalne i życzliwe podejście.

Pani Doktor jest najwspanialsza, najbardziej troskliwą, najbardziej profesjonalna, przepełniona empatią, najlepsza. Przywraca wiarę pacjentów i ich rodzin w dobrych lekarzy.Obala stereotypy dotyczące naszej służby zdrowia.Pozdrawiam i dziękuję bardzo za wszystko

Zawsze chętna do pomocy i gotowa poświecic swój czas. Wysokie kwalifikacje poparte doświadczeniem. Lekarz z powołania !

Zawsze chętna do pomocy i gotowa poświecic swój czas. Wysokie kwalifikacje
poparte doświadczeniem. Lekarz z powołania !

Miałem szczęście byc pacjentem Pani Doktor! Lekarka, która walczy o każdego pacjenta do końca. Fachowa, oddana swojej pracy. W trudnych chwilach wspiera radą i zawsze znajduje dla chorego czas. Serdeczna, zawsze uśmiechnięta, z anielską cierpliwością. Cudowna kobieta i wspaniały człowiek.

Prawdziwa REWELACJA! Profesjonalna, kompetentna, współczująca. Potrafi wytłumaczyć i wszystko jasno tłumaczy. Nie straszy ale też nie pociesza. Celnie stawia diagnozy i leczy jak nikt inny na swiecie. Polecam. Świetna. Zawsze ma czas dla pacjenta i nikogo nie lekceważy.

Nie spotkałem pod każdym względem - tak dobrego lekarza. Wszechstronność, dociekliwość, inteligencja i olbrzymia skuteczność. Pełen profesjonalizm. A przede wszystkim porządny człowiek.

Lekarz profesjonalistka.. Serdecznie polecam! Anioł nie człowiek!

Lekarz profesjonalistka.. Serdecznie polecam!
Anioł nie człowiek!

Uratowała mi życie!!!! Tego nie da się ocenic! Walczy o każdego pacjenta. Wielka kultura, Wielka wiedza, Wielki fachowiec! WYJĄTKOWA kobieta!!!

Jak dla mnie - REWELACJA!!! Mądra, kompetentna, cierpliwa, uśmiechnięta, niezwykle kulturalna, miła wyrozumiała, nadludzko pracowita. Serdecznie polecam PANIĄ DOKTOR! Kilka razy byłem na oddziale i wszyscy są zachwyceni.Znakomicie wykonuje USG brzucha i USG serca. Gorąco polecam.