lek. dent. Beata Dołomisiewicz

Ortodonta

Jetem zadowolony z leczenia u Pani doktor. Profesjonalne porady, uprzejmość. Niestety nie mogę powiedzieć tego o asystencie. Chłodny, nie miły, brak wyrozumiałości, brak szacunku. Wybucha, gdy chcesz przełożyć wizytę , to nie możliwe, jest mnóstwo pacjentów, mimo ze leczę się prywatnie. A co tam za 3 miesiące

Wieczne opóźnienia które trwają nawet półtorej godziny, niezdecydowanie co do leczenia i ciągła zmiana planów z wizyty na wizytę

Świetna atmosfera,wszytko jasno wytłumaczone na samym poczatku, koszty adekwatne do usług.. fakt sa kolejki i opoznienia ale to tylko świadczy o bardzo dobrych usługach skoro tyle klientów :) Polecam wszystkim!!

nie polecam pomimo uprzejmosci bardzo droga i to ze nie wydjae reeszty to prawda !!!

Syn od 5ciu lat nosi aparat od pani doktor.zdecydowanie za długo,moim zdaniem pani doktor chce wyrwac jak najwięcej kasy,a i tak ponad 6 tys zaplaciliśmy.Po konsultacji u innego ortodonty okazalo sie ze aparat powinien bys sciągnięty po max 2,5 roku.

długie kolejki, poza tym mega ceny gabinet z lat 80, pani dr tłumaczy chorobę ale liczą się tylko pieniadze niestety jak jest sie obca osoba to olewka. nie polecam.

Od siedmiu lat - zadowolona mama małej pacjentki.

Od siedmiu lat - zadowolona mama małej pacjentki.

Dr Beata jest naprawdę miłą i uprzejmą osobą, jednak koszmarem są dłuuugie kolejki. 3 lata temu, kiedy nosiłam aparat ortodontyczny, zdarzały się sytuacje kiedy w kolejce czekałam ponad 2-3 godziny pomimo, że chodziłam prywatnie.

bardzo pozytywnie zostałam zaskoczona. W porównaniu z innymi najlepiej oceniam wizytę własnie u tej pani. polecam!