lekarz Beata Flis

Przesympatyczna specjalista od chorób oczu, pełna empatii a przede wszystkim posiadająca fachową wiedzę i kompetencje. Pani doktor usuwała mi dwukrotnie gradówki. Pełen profesjonalizm. Polecam !

Polecam !

Ta Pani (mieniąca się lekarzem okulistą) powinna zmienić zawód, może do leczenia zwierząt się nadaje ale ludzi? Zerowa empatia, oburzenie na wieść o chęci wizyty z ośmiomiesięczną dziewczynką która zatarła sobie oczko. Mała ciągle je mrużyła płakała, do tego doszło zaczerwienienie wokół oka i opuchlizna. Byliśmy z nią w przychodni a nasza Pani Pediatra po obejrzeniu małej zaleciła wizytę jeszcze tego samego dnia u okulisty w celu sprawdzenia czy napewno wszystko z okiem córci jest ok. Poleciła panią Flis ze słowami ze tylko ona jest dziś dostępna w Rykach, dostaliśmy nr i zadzwoniłem. Pani pseudo lekarz odpowiedziała cytuje ze nie jest oddziałem ratunkowym i ma 40 osób zapisanych nie ma dla nas czasu. Dodała również ze jakim prawem skierowali nas do niej i spytała o nazwę przychodni. Gdy udzieliłem jej odpowiedzi na to pytanie odpowiedziała że nawet nie wie ze taka przychodnia istnieje. Jeśli Pani to czyta dodam jeszcze że Pani zasr.... obowiązkiem jest pomagać, jak sama nazwa mówi Służba Zdrowia (przypominam bo chyba zapomniała Pani co to znaczy), lekarze mają służyć pacjentom. Dodatkowo jak mniemam pracuje pani na etacie wiec jest Pani również moim pracownikiem. Nie posiada pani szacunku do małego dziecka, obowiązku pomocy lekarskiej ani pracodawcy. Kozy paść a nie ludzi leczyć. A gdyby przyszło Pani do głowy wykluczanie się ze takiej rozmowy nie było dodam ze rozmawiałem z Panią w przychodni a świadkami naszej rozmowy były trzy osoby. Szczerze nie polecam usług tej Pani. Mam nadzieje że córcia poczuje się lepiej natomiast jeśli pojawią się powikłania nie pozostawię sprawy bez echa.