dr n. med. Beata Golaszewska-Fuchs

Jak czytam niektóre nieprzychylne komentarze to mam wrażenie że autorzy ich byli w zupełnie innym gabinecie... byłem dziś pierwszy raz i jestem mile zaskoczony jakością obsługi i pakietem badań jakie mi zrobiono. Jeśli badanie było płatne to byłem informowany na bieżąco jaki jest jego koszt i czy zgadzam się na nie. Jeśli ktoś wypisuje ze drogo to proszę iść na NFZ i czekać ponad rok na m swoją kolej, później siedzieć pół dnia w kolejce a następnie odbijać się od drzwi do drzwi że skierowaniem na konkretne badania. Jeśli ktoś szuka specjalisty to dr Fuchs z pewnością świetny wybór.

Nigdy już nie pójdę do innego lekarza, bardzo polecam, kącik dla dzieci po covidzie pojawił się znowu, także tego problemu już od dawna nie ma :)

Piękny gabinet na ulicy Piastowskiej, dużo wyższy standard niż na fundusz, ja jestem zadowolona i wrócę na pewno

Absolutnie najlepszy lekarz na jakiego w życiu trafiłem! Polecam serdecznie, a jak kogoś nie stać, to niech idzie na NFZ :)

Ceny to jakiś kosmos a podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia. Nigdy więcej nie skorzystam z usług i na pewno nikomu nie polecę.

Najlepszy lekarz w regionie, a jeśli komuś nie podobają się wysokie ceny to na opolszczyźnie jest mnóstwo gorzej wyposażonych gabinetów. Coś za coś, ja tam wolę dopłacić 100 zł i mieć pewność, że wszystko jest na miejscu.

Pani doktor przemiła i profesjonalna. Niestety trzeba czekać w poczekalni 3 godziny z dzieckiem i zapłacić za wizytę 250 zł na której dziecko dalej nie ma wybranych szkiełek i trzeba przyjść drugi raz na wizytę i oczywiście ponownie płacić. Bardzo dużo pacjentów w małej poczekalni i niewystraczająca ilość miejsc siedzących. Brak kącika jakiegoś dla dzieci, aby można było zająć czymś dziecko podczas trzech godzin czekania.

Wspaniały lekarz kompleksowe badania polecam

Wspaniały lekarz kompleksowe badania polecam

Leczę się u Pani Doktor od 10 lat, nie zamieniam na innego lekarza. Miła uprzejma atmosfera, miła obsługa recepcji i do tego najlepiej wyposażony gabinet na opolszczyźnie. Szczerze polecam

Pani Doktor jest naprawdę bardzo dobrym, wykwalifikowanym lekarzem. Trochę jestem zdziwiona takimi opiniami naprawdę nie warto w nie wierzyć jestem stałą pacjentką, leczę się już kilka lat. To, że u Pani Dr jest dużo pacjentów to tylko świadczy o kompetencjach lekarza oraz kwalifikacjach oraz poziomie leczenia. Polecam