lekarz Beata Goławska-Kornaś

Kompetentna, wspaniała i bardzo sympatyczna Pani Doktor. Fantastyczny człowiek, profesjonalistka, prawdziwy lekarz z powołania. Po raz pierwszy trafiłam do Pani Doktor w 2010 roku, gdy towarzyszyłam babci podczas wizyty lekarskiej. Po zbadaniu babci, Pani Doktor zwróciła uwagę na mój „niepokojący kaszel”, zbadała mnie i przepisała lekarstwa, mimo że nawet nie byłam zarejestrowana. (Miałam wówczas tylko niemieckie ubezpieczenie zdrowotne, a w Polsce nie byłam zapisana do żadnego lekarza pierwszego kontaktu. ) Już wtedy zwróciłam uwagę na jej pełne empatii podejście do pacjenta. Kolejne istotne spotkanie przebiegało w bardziej dramatycznych warunkach: we ...

Kompetentna, wspaniała i bardzo sympatyczna Pani Doktor.
Fantastyczny człowiek, profesjonalistka, prawdziwy lekarz z powołania.
Już wtedy zwróciłam uwagę na jej pełne empatii podejście do pacjenta.
Kolejne istotne spotkanie przebiegało w bardziej dramatycznych warunkach: we wrześniu zachorował mój tata, który od kilku lat był pacjentem innego lekarza. Mimo dość regularnych wizyt i ewidentnych symptomów chorobowych, nie została postawiona odpowiednia diagnoza; nie zlecono nawet „zwykłej” morfologii. Postanowiłam zapisać ojca do Pani dr B. Goławskiej-Kornaś. Pani Doktor zleciła odpowiednie badania (rutynowe oraz specjalistyczne), trafnie zdiagnozowała chorobę i zakwalifikowała do leczenia szpitalnego. Dzięki jej szybkiej reakcji oraz – przede wszystkim – dzięki serdecznemu podejściu do problemu, tata przeszedł pomyślnie operację ratującą życie. Pani Doktor była ze mną w kontakcie na każdym etapie leczenia (zab. chir., adjuv. chth.) i rekonwalescencji ojca. Wiele razy udzielała porad nawet przez telefon i zawsze służy pomocą: interesuje się pacjentem nie tylko podczas konsultacji w gabinecie lekarskim.
Jest to ulubiony lekarz wszystkich moich bliskich. Wspaniała – to za mało powiedziane.
Dziękuję Pani Doktor!
DFr.

Lekarz z powołania :) bardzo sympatyczna i cierpliwa osoba, mój syn lubi do niej chodzić (3,5 roku).

Polecam, bardzo uprzejma i rzeczowa Pani doktor.

Polecam, bardzo uprzejma i rzeczowa Pani doktor.

Jest bardzo miła a dzieci wręcz ją uwielbiają.Gdy sama chodzę do niej na wizytę a zapytam się o dziecko że coś mu dolega że sie martwię to wszystko wyjaśni,rozwieje wątpliwości, a nie tak jak inni lekarze: "Proszę przyjść z dzieckiem bo inaczej to skąd mogę wiedzieć co mu dolega".

W kwestii fachowości jest OK. Do tego miła, cierpliwa (czasami za bardzo). Ulubiona Pani doktor moja i syna, a niedługo pewnie i córki. Elzbieta B.

Elzbieta B.