dr Beata Gosk

Pulmonolog

2,9
2,9

1 wizyta u tej pani z dzieckiem i ostatnia...nigdy więcej. Pani była nie miła,opryskliwa ,dogryzała mi. Dziecku powiedziała że ma robaki bo się kręci. I nawet dala wskazówkę dla lekarza rodzinnego by zrobiła badania pod kątem robaków.... wizyta trwała 20min i nic nowego się nie dowiedziałam ( bo byłam u innego lekarza prywatnie) a nawet bym powiedziała że prywatnie więcej się dowiedziałam i przede wszystkim wizyta była przyjemnością i człowiek się nie martwił a tu .. koszmar...

Bardzo niesympatyczna, złośliwa, opryskliwa lekarka. Wizyty w ramach NFZ, więc ogólnie lekarka robiła łaskę, że w ogóle przyjmowała moje córki. Każdą moją odpowiedź komentowała złośliwie i uszczypliwie. Naprawdę nie polecam.

Bardzo niesympatyczna Pani doktor. Była nieprzyjemna w stosunku do naszego dziecka, któremu wyraźnie było przykro po wizycie.

Najlepsza lekarka, która jest fachowcem, specjalistką, mam do jej diagnoz 100% pewność, że są trafne, polecam!

Bardzo nie sympatyczna lekarka, ogromne opóźnienie spowodowane przyjęciem dziecka niezapisanego przed wszystkimi, krytyka odnośnie rodziców , odnośnie ubioru dziecka, paznokci mamy, sposobu żywienia, zwracanie się do matki per Ty, niestety Pani doktor nie starcza czasu na obejrzenie dziecka. Wizyta trwała ok 5 min. Zdecydowanie nie polecam.

Niestety zero podejścia do małego pacjenta, jest niemiła, uszczypliwa. Dobrze, że nie ma wielu takich lekarzy!

Świetny specjalista, oddany pacjentom, cierpliwy, wyrozumiały. Nie patrzy na zegarek, tylko poświęca pacjentowi tyle uwagi ile jej dany pacjent potrzebuje.

jednym slowem MASAKRA pani doktor nie dosc ze spoznila sie 20minut co jeszcze mozna wytlumaczc korkami na miescie, nie osluchala dziecka z zaostrzeniem astmy( astma stwierdzona na podstawie spirometrii) powiedziala ze wymyslilam sobie ta chorobe, nawet nie zapytala czy mamy leki czy nie potrzebujemy recept. Wredna i bardzo nie mila osoba!!!!!!!!!!! Weterynarz ma wiecej serca niz ta pani nie polecam, moze trafilam na zly humor pani doktor ale problemy zostawia sie w domu. OKROPNA OSOBA

LECZĘ DZIECI U PANI DOKTOR OD 8 MIESIĄCA ICH ŻYCIA.POMOGŁA NAM WYJŚĆ Z CIĄGŁYCH ZAPALEŃ OSKRZELI I ZAPALEŃ DRÓG ODDECHOWYCH.

Lekarz z powolania. Dzieki Pani dr moj syn nie choruje tak czesto. nieprawda jest ze stawia diagnoze bez badan. Wrecz przeciwnie. Kiedy czekalismy na pierwsza wizyte ponad 6 h jeszcze w szpitalu na Kopernika nasza wizyta trwala zaledwie 2 min (bylam wsciekla) dr stwierdzila ze bez podstawowych badan (morfologia, mocz, kał) nie mamy o czym mowic- miala racje. Nastepne wizyty trwaly dlugo. Z podstawowych badan wykryla anemie, lamblie - czego pediatra nie widzial. Po wyleczeniu "tego" dopiero mozna bylo zabrac sie za alergie. Jak trzeba rodzice dostaja "opieprz" dr jest bardzo bezposrednia a chyba o takie osoby chodzi. przed kazdym odczulaniem dzieci sa przyjmowane do dr w pierwszej kolejnosci (wywiad + badanie) wiec nie rozumiem czemu ktos pisze takie "glupoty". Do Pani dr sa zawsze duze kolejki bo jest swietnym specjalista. Nigdy nie bylam prywatnie a na kazdej wizycie takie mam wrazenie. Jesli chodzi o dzieci odczulane. po zastrzyku pilnuje Pani Ania super pielegniarka i prosze mi wierzyc gdyby cos sie dzial. Natychmiast bylaby wezwana dr. Uwazam ze dzieki Pani dr moj Max nie choruje z byle powodu. A odczulany byl ostatni raz z 4 lata temu. Widomo jak jest jakas epidemia w szkole to jest nieuniknione. Polecam wszystkim pania dr. to jest prawdziwy lekarz z powolania