Beata Grześkiewicz-Błachut

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Pani doktor jest bezdyskusyjnie najlepsza w swoim fachu! jest niesamowicie drobiazgowa podczas wykonywania leczenia. Przedstawiła opcje leczenia i dostosowała do moich oczekiwań. Jestem wdzięczna że ją spotkałam oraz z całego serca polecam!. Robi świetną protetykę! i jak mało który lekarz sprawdza czy zęby się nadają do tego typpu leczenia!

Pani doktor jest nie tylko świetnym stomatologiem dziecięcym, jest fenomenalnym lekarzem w kazdej dziedzinie stomatologii! Miałam kilka kanałówek w swoim zyciu.. ale tylko Pani doktor zastosowała takie metody leczenia po ktorym nie cierpiałam tak jak miało to miejsce wczesniej! Nie sadziłam że leczenie moze byc tak komfortowe! Polecam serdecznie!

Polecam serdecznie!

super babka , tak strasznie mnie bolal zab przyszedlem z ulicy go wyrwac, p. Beata go uratowala . jestem zadowolony z uslug p. beaty ,polecam.

dość dobry lekarz ale strasznie drogo się ceni,przesadnie drogo niestety

dość dobry lekarz ale strasznie drogo się ceni,przesadnie drogo niestety

Witam! Postanowiłam wyrazić swoje zdanie na temat Pani Beaty Grześkiewicz- Błachut... jest to osoba godna polecenia. Specjalista dziecięcy, który naprawdę zasługuje na miano specjalisty. Jeśli chodzi o podejście to bardzo cierpliwa, fajna osóbka,która w pełni się angażuje w to co robi.Bardzo podoba mi się gabinet-bardzo czysty. Również personel na bardzo wysokim poziomie. Jeszcze raz polecam wszystkim!!! Pozdrawiam!

Witam!
Pozdrawiam!

NIE POLECAM.leczenie nie dokladne a pieniadze w bloto.za drogo.

NIE POLECAM.leczenie nie dokladne a pieniadze w bloto.za drogo.

NIE POLECAM !!!! OKROPNA BABA !!!! KASUJE DUZO A GOWNO ROBI!

NIE POLECAM !!!!
OKROPNA BABA !!!!
KASUJE DUZO A GOWNO ROBI!

Super dentysta,Super babka która ma świetne podejście do dzieci.Polecam w 100%

Super dentysta,Super babka która ma świetne podejście do dzieci.Polecam w 100%