Beata Herman-Ponikwia

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.05
21 opinii

Jako była (tegoroczna) pacjenta ostrzegam, iż antybiotyki stosowane przez p. dr (w oparciu o metodę ILADS) są lekami starej generacji rujnującymi zdrowie, "przy okazji" stosowane w tak wysokich dawkach i w tak długim czasie doprowadzają do uszkodzenia narządów, inwalidztwa i bezpłodności! Pani dr nie informuje pacjentów o tym, że metoda ILADS w takiej postaci została wycofana z powszechnego zastosowania w Ameryce ze względu na nieskuteczność i szkodliwość dla zdowia! /poza tym ILADS to nie tylko antybiotyki - a kompleksowe podejście do pacjenta/. Dodam jeszcze, że diagnoza lekarska wykonana przez p. dr polegała wyłącznie na przeprowadzeniu wywiadu. I to miało wystarczyć, by stwierdzić boreliozę i przepisać antybiotyki z góry na 90 dni? Bez upewnienia się? Z leczenia sama po czasie zrezygnowałam, po prostu z wycieńczenia i skutków ubocznych. Bardzo zależało mi wtedy na kontynuacji, stosowałam się od początku do wszelkich zaleceń odnośnie diety, zażywałam suplementy dodatkowe itp. Nie będę wspominać o kosztach. Dziś już wiem, że nigdy nie chorowałam na boreliozę, a byłam na nią leczona! Tak po prostu, żeby koncerny więcej zarobiły? A co z zaufaniem do lekarza.. któremu powinno zależeć na zdrowiu pacjenta! To nie leczy się CHORYCH albo w ogóle w jakim celu się leczy? Nic więcej nie dodam, bo ma pozostać - KULTURALNIE.

Na początku leczenia pokładałam duże nadzieje w skuteczność leczenia u tej Lekarki. Na pierwszych wizytach Pani Doktor zapewniała mnie że w moim przypadku rok leczenia powinien wystarczyć i będzie dobrze .Mijały kolejne miesiące a poprawy żadnej nie było ,wręcz się pogarszało. Zawsze spotykałam sie z takim stwierdzeniem Lekarki "to tak ma być,mnie to w ogóle nie dziwi". Nigdy nie spotkałam się z tym ,aby Pani Doktor sprawdziła moje kontrolne badania co jest dla mnie nie do pojęcia przepisując tak wysoką antybiotykoterapię przez Lekarza.Uważam ,że dzieje się tak ponieważ pacjent podpisuje leczenie na wlasną odpowiedzialność .Nigdy Pani Doktor nie zwróciła uwagi na inne rzeczy ,które mogły się przyplątać podczas leczenia,choć zapewnia na swojej stronie ,że zwraca uwagę na wszystko .Mnie się to nie zdarzyło. Mój stan się pogarszał,ale Pani Doktor dalej twierdziła że tak ma być i jej to nie dziwi. Ale ja byłam uparta i prosiłam o dodatkowe badania, wypisała mówiąc 'dla świętego spokoju" wypiszę. Później nie było już tak kolorowo,bo oczywiście miałam rację,nie będę się tutaj rozpisywać o szczegółach. Byłam w szoku po tym, jak zostałam potraktowana,kiedy Lekarka nie mogła sobie poradzić z leczeniem,a stwierdzenie proszę sobie poszukać innego Lekarza mnie masakrycznie zabolało.

BEZCZELNA, INTERESOWNA, CHCIWA NA PIENIADZE,EGOISTYCZNA,WREDNA NIE POLECAM , Z DALEKA OD NIEJ BO DOPROWDADZI DO ŚMIERCI Jest "niby" lekarzem ILLADS w jaki sposób skoro nie zna jednego słowa po angielsku a to amerykańska metoda ! a moze kupila ściągę w kiosku, lubi rozmawiac i sprawiac wrazenie ze ja interesuje los pacjentow,jest doskonałą manipulantką. Nawet jak pacjent chce sie przekręcić na inny swiat od lekow ona mowi ze tak ma byc, . Bzdurą jest to co pisze na swojej stronie, że przepisuje leki co 4,5 tyg bo przepisuje co 3 mis !,bo udaje dobra,że przyjmuje nowych pacjentow kiedy niby nie ma czasu, tyle ze to osztem innych,kazdy porządny lekarz ilads jezeli dane tabletki zle reagują lub dzieją sie inne rzeczy zmienia leki , bo inaczej leczenie nie ma sensu,ale nie ona - ona kaze czekac do nast wizyty za 3 mies bo ona nie ma czasu... nie interesuje ją czy pacjent zrobil badania czy nie , wazne ze PŁACI,nie mowi nic o lekach tak jak pisze na stronie, i nie tlumaczy nic, tlumaczty tylko pierwszym pacjentom zeby zrobic dobre wrazenie ! Zglosilo sie do mnie juz kilka osob którym zniszczyla do konca ŻYCIE ! i tak faktycznie leczy do ustąpienia objawow ! dopóki dajesz pieniadze ! Ktos byl na swojje wizycie i tylko poinformowal ze druga umowiona osoba z rodziny nie bedzie bo jest w szpitalu, to skasowala 400 zł bo za dwie ! Trzymajcie sie z daleka - ten "lekarz" nie zna ILADS bo nie zna angielskiego, najprawdopodpodnie przetłumaczyla sobie pare artykołów w tlumaczy google i nic więcej !!!!

Pomimo długiego szkodliwego leczenia które pacjent podpisuje na własną odpowiedzialność zero poprawy braku zrozumienia przez Lekarza,nie polecam.

Rozpoczęłam trzeci rok leczenia i przypuszczam, że jeśli ściśle stosowałabym się do zaleceń moje leczenie trwałoby krócej, przede wszystkim oczyszczanie! Tu popełniłam błąd, ale był to mój błąd, a nie lakarki, bo ta za każdym razem uczulała mnie na tą sferę leczenia. To samo tyczy się przyjmowania ogromnych ilości antybiotyków, jak stosowałam się do zaleceń diety nie miałam żadnych problemów z grzybicą. Piszecie komentarze, że lekarz nie spełnił oczekiwań, że leczenie było nieodpowiednie nieprawda, lekarka jest świetna, i leczenie skuteczne ale wielowątkowe i trzeba się ściśle stosować do zaleceń aby osiągnąć sukces czyli wyleczenie.

Leczyłam się dość długo , ale wcześniej można umrzeć z powodu wątroby. niepolecam !

Zdecydowanie odradzam. Wcześniej czytałem negatywne opinie, ale uznałem że nie może być aż tak źle, w końcu to lekarz zakaźnik. Postawa "lekarki" jest arogancka, w trakcie wizyty rozmawia przez telefon, nie tłumaczy swoich przypuszczeń, wszystko jest na wiarę i jej osobnicze "doświadczenie". Pacjenta nie bada. W ogóle! Leczenia nie komentuję. W życiu nie powierzył bym leczenia i zdrowia tej "lekarce" (po pierwsze nie szkodzić?). W moim odczuciu cała ta "przychodnia" to jest maszynka do kręcenia pieniędzy.

Gabinet lekarski oceniam jako maszynke do robie nia pienazkow. Personel pomocniczy w postaci jednej osoby (rejestratorki) nie ma zadnego przygotowania medycznego. Lekarka w czasie wizyty nie zainresesowala sie nawet wynikami badan przyniesionych przez pacjenta. Ocena ogolna:niedostateczna, a wydane pieniadze jest rownoznaczne z ich wyrzuceniem!

Bardzo miła, kompetentna osoba. Godna zaufania.

Leczyłam się u p.dr półtora roku z dobrym skutkiem. Dzięki niej jestem dziś zdrowa. Bardzo miła , sympatyczna pani. Polecam!

świetny kontakt z pacjentem, ma czas dla pacjenta na wywiad. Nie ma mowy o pospiesznym wypisaniu tylko recepty ( nawet w przypadku przedłuzenia leku). Ale niestety nie przyjmuje juz w Ultramedic-u.

Pani doktor jest jednym z niewielu jeszcze w Polsce specjalistów od leczenia boreliozy. Jej doświadczeniu, wiedzy i podejściu do pacjenta zawdzięczam swoje zdrowie, a może i życie.

Byłam i zdecydowanie odradzam tego lekarza...

Zdecydowanie polecam Panią Doktor. Jeden z niewielu lekarzy potrafiących leczyć boreliozę. Jest coraz lepsza.

Byłem odradzam, radze sie zastanowic!!!!!!!!!!!!!!pozdrawiam was

..................................................................

Lekarz świetnie zorientowany w temacie boreliozy, dla pacjenta bardzo miły i zdecydowanie kompetentny. Chętnie odpowie na każde zadane pytanie i cierpliwie tłumaczy każde wątpliwości. Uśmiech i uprzejmość towarzyszą wizycie. Zdecydowanie polecam

zdecydowani polecam Panią Doktor, jest cierpliwa, konkretna, a przy tym dała mi nadzieje na wyleczenie mojego dziecka .

mimo długiego leczenia brak zrozumienia dla pacjenta nie polecam

ZDECYDOWANIE odradzam wizyte u"pani doktor"

Nie mam niestety przekonania do Pani doktor

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny