Beata Herman-Ponikwia

2,9
2,5

małgorzata

11.04.2016

posłałam córkę na konsultacje z badaniami i bardzo tego żałuje to nie lekarz tylko jakiś nawiedzony konował którego nie obchodzą uczucia pacjenta i jego strach przed chorobą ,nastraszyć ,skasować i pozostawić z mnóstwem antybiotyków na chorobę którą zdiagnozowała bez badań ,chyba z wyglądu bo jak inaczej. Jaką trzeba być ignorantką żeby szastać zdrowiem ,najwyższą wartością .Dla mnie to kryminał!!!!

witold

28.03.2016

Leczę się od ok.8 mc. Są efekty!!leczenia. Zestaw antybiotyków mocny. Ale jest ok. Lekarz zawsze odpisuje na @. Polecam

Lekarz zawsze odpisuje na @.
Polecam

Izabella

23.03.2016

Byłam raz u Pani doktor i na pewno więcej już nie pójdę. Miałam wrażenie, ze chce mi wcisnąć bolerioze i była niezadowolona, ze chciałam zrobić dodatkowe badania zanim podejmę długotrwała antybiotykoterapie. Była bardzo nieuprzejma. Zdiagnozowała u mnie przewlekła bolerioze, która mam od dziecka na podstawie pogryzienia przez muszki gdy miałam 6 lat!!! Kiedy powiedziałam jej ze mam problem z nerkami o czym świadczy wysoka kreatynina i dlatego obawiam sie podjęcia obciążającego narządy leczenia, stwierdziła, ze nie jest to wysoki wynik, chociaż innego zdania był nefrolog. Dodatkowo kiedy powiedziałam, ze mam alergie i nerwice Pani doktor zignorowała to, kwitując tylko słowem ,,a tam". Stanowczo odradzam ta lekarkę. Obecnie poszukuje specjalisty chorób zakaźnych ponieważ czytałam o innych lekarzach leczących ta sama metoda co Pani doktor i opinie były zadziwiająco podobne.

Kamil

02.02.2016

Beznadzieja. Lekara nie widzi innej choroby niż borelioza. W ogóle odradzam metodę ILADS. Ta metoda jest nieskuteczna. Boreliozę leczy się, ale miesiącem doxycykliny.

Pacjentka

21.01.2016

Leczyłam się u Pani dr. 1.5 roku. Zero badania pacjenta. Pani dr. siedzi za biurkiem słucha i potakuje.Poza mydleniem oczu i informowaniem przy każdej wizycie, ze objawy są normalne i przed nami jeszcze długie leczenie nie zmieniało się nic. Robiłam się coraz słabsza leki rozwaliły mi wątrobę, ale wyniki nie interesują Pani dr. Informacja o kiepskich wynikach spotyka się ze stwierdzeniem, iż chyba nie widziałam złych wyników. Kiedy pytania staja się dla niej niewygodne jest opryskliwa i sugeruje leczenie gdzie indziej. Obiecuje pomoc i wsparcie @ i telefoniczne. Telefonu nie odbiera, a na @ odpowiada po kilku dniach kiedy problem się rozwiąże sam i to najczęściej, iz tak ma być bo borelia walczy.
Nie polecam tej Pani doktor.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Choroby zakaźne Bielsko-Biała"?

1 Maja 88
Katowice