Beata Herman-Ponikwia

2,9
2,5

AGATA

07.05.2014

BEZCZELNA, INTERESOWNA, CHCIWA NA PIENIADZE,EGOISTYCZNA,WREDNA NIE POLECAM , Z DALEKA OD NIEJ BO DOPROWDADZI DO ŚMIERCI Jest "niby" lekarzem ILLADS w jaki sposób skoro nie zna jednego słowa po angielsku a to amerykańska metoda ! a moze kupila ściągę w kiosku, lubi rozmawiac i sprawiac ...

BEZCZELNA, INTERESOWNA, CHCIWA NA PIENIADZE,EGOISTYCZNA,WREDNA
NIE POLECAM , Z DALEKA OD NIEJ BO DOPROWDADZI DO ŚMIERCI
Jest "niby" lekarzem ILLADS w jaki sposób skoro nie zna jednego słowa po angielsku a to amerykańska metoda ! a moze kupila ściągę w kiosku, lubi rozmawiac i sprawiac wrazenie ze ja interesuje los pacjentow,jest doskonałą manipulantką. Nawet jak pacjent chce sie przekręcić na inny swiat od lekow ona mowi ze tak ma byc, . Bzdurą jest to co pisze na swojej stronie, że przepisuje leki co 4,5 tyg bo przepisuje co 3 mis !,bo udaje dobra,że przyjmuje nowych pacjentow kiedy niby nie ma czasu, tyle ze to osztem innych,kazdy porządny lekarz ilads jezeli dane tabletki zle reagują lub dzieją sie inne rzeczy zmienia leki , bo inaczej leczenie nie ma sensu,ale nie ona - ona kaze czekac do nast wizyty za 3 mies bo ona nie ma czasu... nie interesuje ją czy pacjent zrobil badania czy nie , wazne ze PŁACI,nie mowi nic o lekach tak jak pisze na stronie, i nie tlumaczy nic, tlumaczty tylko pierwszym pacjentom zeby zrobic dobre wrazenie ! Zglosilo sie do mnie juz kilka osob którym zniszczyla do konca ŻYCIE !
i tak faktycznie leczy do ustąpienia objawow ! dopóki dajesz pieniadze ! Ktos byl na swojje wizycie i tylko poinformowal ze druga umowiona osoba z rodziny nie bedzie bo jest w szpitalu, to skasowala 400 zł bo za dwie !
Trzymajcie sie z daleka - ten "lekarz" nie zna ILADS bo nie zna angielskiego, najprawdopodpodnie przetłumaczyla sobie pare artykołów w tlumaczy google i nic więcej !!!!

Anonim

23.06.2011

Gabinet lekarski oceniam jako maszynke do robie nia pienazkow. Personel pomocniczy w postaci jednej osoby (rejestratorki) nie ma zadnego przygotowania medycznego. Lekarka w czasie wizyty nie zainresesowala sie nawet wynikami badan przyniesionych przez pacjenta. Ocena ogolna:niedostateczna, a wydane pieniadze jest rownoznaczne z ich wyrzuceniem!

Gabinet lekarski oceniam jako maszynke do robie

Anonim

23.06.2014

Na początku leczenia pokładałam duże nadzieje w skuteczność leczenia u tej Lekarki. Na pierwszych wizytach Pani Doktor zapewniała mnie że w moim przypadku rok leczenia powinien wystarczyć i będzie dobrze .Mijały kolejne miesiące a poprawy żadnej nie było ,wręcz się pogarszało. Zawsze spotykałam sie z takim stwierdzeniem Lekarki "to tak ma być,mnie to w ogóle nie dziwi". Nigdy nie spotkałam się z tym ,aby Pani Doktor sprawdziła moje kontrolne badania co jest dla mnie nie do pojęcia przepisując tak wysoką antybiotykoterapię przez Lekarza.Uważam ,że dzieje się tak ponieważ pacjent podpisuje leczenie na wlasną odpowiedzialność .Nigdy Pani Doktor nie zwróciła uwagi na inne rzeczy ,które mogły się przyplątać podczas leczenia,choć zapewnia na swojej stronie ,że zwraca uwagę na wszystko .Mnie się to nie zdarzyło. Mój stan się pogarszał,ale Pani Doktor dalej twierdziła że tak ma być i jej to nie dziwi. Ale ja byłam uparta i prosiłam o dodatkowe badania, wypisała mówiąc
'dla świętego spokoju" wypiszę. Później nie było już tak kolorowo,bo oczywiście miałam rację,nie będę się tutaj rozpisywać o szczegółach. Byłam w szoku po tym, jak zostałam potraktowana,kiedy Lekarka nie mogła sobie poradzić z leczeniem,a stwierdzenie proszę sobie poszukać innego Lekarza mnie masakrycznie zabolało.

małgorzata

11.04.2016

posłałam córkę na konsultacje z badaniami i bardzo tego żałuje to nie lekarz tylko jakiś nawiedzony konował którego nie obchodzą uczucia pacjenta i jego strach przed chorobą ,nastraszyć ,skasować i pozostawić z mnóstwem antybiotyków na chorobę którą zdiagnozowała bez badań ,chyba z wyglądu bo jak inaczej. Jaką trzeba być ignorantką żeby szastać zdrowiem ,najwyższą wartością .Dla mnie to kryminał!!!!

witold

28.03.2016

Leczę się od ok.8 mc. Są efekty!!leczenia. Zestaw antybiotyków mocny. Ale jest ok. Lekarz zawsze odpisuje na @. Polecam

Lekarz zawsze odpisuje na @.
Polecam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Choroby zakaźne Bielsko-Biała"?

1 Maja 88
Katowice