1,3

Nie będę się powtarzał, gdyż powyższe opinie mówią o tej pani prawie wszystko. Dodam, że p. Janowska traktuję Pacjentów przedmiotowo i działa na Pacjenta odstraszająco. Ostatnio pożegnałem ją ozięble i zrezygnowałem z jej usług. Oby tylko przez tą panią Firma CM nie straciła Pacjentów. Myślę, że w rankingu lekarzy do którego wystartowała, ludzie pokażą jej miejsce w szeregu. Nie polecam tej pani nikomu!!!

Pani Doktor bardzo nie miła, nie kulturalna jak na swoje wykształcenie,dyskryminuje ludzi nie zaszczepionych brak szacunku dla starszej osoby która przez 43 lata płaciła składki zdrowotne i pracowała ciężko fizycznie obrażając że staro wygląda na swój wiek. Za takie traktowanie to powinno się jej zabrać prawo wykonywania zawodu i do ciężkiej roboty wysłać zobaczylibyśmy jak by wtedy wyglądała. Pani weźmie się za leczenie jak na doktora przystało a nie robi podział na lepszych i gorszych.

Miałam dzisiaj wątpliwą przyjemność uzyskać teleporadę. Nie dosyć, że na rozmowę czekałam od 16 do 19,30, to jeszcze p. doktor okazała się osobą oschłą, niecierpliwą i całkowicie pozbawioną empatii. W ogóle nie interesowała się przebiegiem mojej choroby i przyjmowanymi przeze mnie lekami. Na moje próby określenia dolegliwości oświadczyła, że nie ma na to czasu bo czeka jeszcze 4 pacjentów. Wynik teleporady okazał się żaden. Jedyną radę jaką uzyskałam od p. doktor, to stwierdzenie, że jeśli jestem niezadowolona to mogę szukać pomocy gdzie indziej. Chroń nas Panie Boże od takich lekarzy.