Beata Jasińska

Dermatolog

Nie polecam lekarz który ma swoje grono pacjentów inni widac że przeszkadzają obgadywanie pacjenta na poczekalni nie jest fajne jeszcze jak to słyszą unikanie kontaktu nie polecam myślałam że trafiłam na lekarza z powołaniem ale bardzo się pomyliłam

Bardzo dobra pani lekarz. Jako jedyna wykrila ze mam swierzba na skorze, a nie alergie, jak inny dermatolodzy, ktorzy dawali zla dniagnoze. Szybko, skutecznie znalazla to, i polecila najlepsza masc do tego wyleczenia. Polecam ja na przyslosc.

Chodzę do niej od paru lat, gdy tylko zdarzy mi się jakiś dermatologiczny problem (jakieś wysypki, uczulenia, dziwne pokrzywki itp.). Jest niezastąpiona - bardzo sympatyczna, otwarta, kompetentna, wzbudza zaufanie, wszystko szczegółowo tłumaczy i zawsze zaleca leczenie, które błyskawicznie przynosi rezultaty. Jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłam. Na pierwszej wizycie podała mi rękę i się przedstawiła, to było niezwykle miłe i takie niespotykane :) Polecam ją wszystkim z czystym sumieniem, jest wspaniałym lekarzem.