lek. dent. Beata Jońska

To zdecydowanie najlepszy stomatolog w mieście, od lat jestem pacjentką Pani Beaty, Niezwykle miła, przyjemna, bardzo kompetentna i fachowa. Pracuje na bardzo dobrym sprzęcie.

Wspaniały i przemiły , a jednocześnie bardzo kompetentny lekarz.

Wspaniały i przemiły , a jednocześnie bardzo kompetentny lekarz.

Leczenie jest stosunkowo tanie jak na prywatny gabinet, wszystko zależy od stanu zęba i metody leczenia, jeśli to mały ubytek to cena 70zł, jeśli leczenie kanałowe to 70zł x ilość zabiegów. Pani stomatolog bardzo uprzejma, znająca swój fach, ma dobre usposobienie i nie męczy pacjentów długimi zabiegami, robi wszystko szybko i bezbolesnie.

To zdecydowanie najlepszy stomatolog w mieście, od lat jestem pacjentką Pani Beaty, podobnie jak gros moich znajomych. Niezwykle miła, przyjemna, bardzo kompetentna i fachowa. Pracuje na bardzo dobrym sprzęcie. Wizyta u Pani Beaty to czysta przyjemność. Zdecydowanie polecam. Jedyny minus-długi czas oczekiwania, ale to świadczy na korzyść Pani Doktor!

Według mnie jest to bardzo kompetentna Pani Stomatolog. Wie co robi i naprawde robi to dobrze. Zęby po zabiegach wyglądają bardzo estetycznie, każdemu pacjentowi poświęca min. pół godziny. Jest bardzo sympatyczna i wynika to raczej z jej usposobienia.

polecam do leczenia zębów Panią doktor, jest dobym i bardzo miłym lekarzem

polecam do leczenia zębów Panią doktor, jest dobym i bardzo miłym lekarzem

NIE POLECAM!!!!!!!!!! NIE RADZIŁ BYM PRZYCHODZIĆ NIKOMU DO TAKIEGO LEKARZA

NIE POLECAM!!!!!!!!!! NIE RADZIŁ BYM PRZYCHODZIĆ NIKOMU DO TAKIEGO LEKARZA

Lekarka jest przede wszystkim kompetentna, podchodzi do leczenia bardzo fachowo.W przypadku długotrwałego leczenia, wyjaśnia na czym polega i dlaczego tak długo trwa leczenie. Poświęca dużo czasu pacjentowi.Sprawa finansowa - to już jest uzależnione od stanu chorobowego, ale nie są to ceny kosmiczne.