lek. med. Beata Kaliniak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Polecam Pania doktor z całego serca. Zawsze stawia trafne diagnozy. Jest kompetentna i ma super podejście do małego pacjenta (syn bardzo lubi wizyty u Pani doktor). Zawsze dokładnie go zbada, w razie potrzeby zleci badania, nie przepisuje antybiotyków bez potrzeby. Nigdy nie odmawia pomocy, mimo że ma dużo pacjentów (tak jak zdarzyło się nam w innej przychodni). Szczerze polecam.

Nie polecam Pani Dr! Chłodna, zdystansowana, brak odpowiedniego podejścia do maleństwa.... Zero uśmiechu! Na moje wątpliwości oraz pytania Pani Doktor zareagowała irytacją i zniecierpliwieniem...Jestem młodą mamą i mam prawo pytać, w końcu pytam specjalistę w trosce o zdrowie mojego największego Skarbu! Badanie zostało przeprowadzone rutynowo i pobieżnie, a postawiona diagnoza okazała się błędną....i to niestety nie jedna....Proponuję więcej zrozumienia i serca dla małych pacjentów.

Polecam gorąco. Synek jest dzieckiem "żłobkowym" i bardzo często choruje, a mimo to Pani Dr nie daje się zwariować, antybiotyki są ostatecznością. Zawsze można liczyć na fachową i "uspokajającą" opinię. Co najważniejsze przychodnia działa na zasadzie dzwonisz i przyjeżdżasz na konkretną godzinę, bez bezsensownego wleczenia dziecka od rana aż do "łaskawego" przyjęcia. Super :)

...dziękuje za tego "Anioła" mojej corki od samych jej narodzin. Pani doktor naprawde zna sie na rzeczy jest bardzo kompetentna .bardzo dobry kontakt mama -dziecko -lekarz. najmniejsze obawy rozwiewa zagubinej niedoswiadczonej (pierwsze dziecko)mamie. wytlumaczy wszystko co mame niepokoi. dziekujemy pani ze ...jestes! :)

Pani Dr jest bardzo kompetentną, miłą osobą. Zawsze stawia trafną diagnozę. Szczerze polecam.

Leczę u p. doktor trójkę moich dzieci. SZCZERZE POLECAM

Leczę u p. doktor trójkę moich dzieci. SZCZERZE POLECAM

Pani doktor jest bardzo życzliwa i kulturalna. Podchodzi bardzo poważnie do każdego pacjenta. Jej diagnozy są naprawdę kompetentne. Wnikliwie bada wszystkie aspekty choroby. Jak zauważyłam najczęściej nie odmawia nawet jeśli ktoś nie zdążył się zarejestrować, a ma pilną potrzebę wizyty (mówię o wizycie w przychodni).