dr Beata Kamińska

Neurolog dziecięcy

Nie polecam, zupełna niekompetencja. Dziecko z wieloma objawami neurologicznymi, które zostały zbagatelizowane i przerzucone na innych specjalistów. Na szczęście trafiłam na dobrego neurologa, który zdiagnozował dziecko.

Totalny brak szacunku 11 miesiecy czekania na wizytę, godzina wizyty 15 po dwóch godzinach czekania zrezygnowaliśmy Tłumaczenie korek na A4, sprawdziłem korek owszem był tyle że 20-30 minut. Rozumiałbym gdyby tyle wynosiło spóźnienie, nawet godzinę ale nie ponad dwie.

Rewelacyjne podejście do pacjenta. Docelowe leczenie przyniosło bardzo dobre rezultaty, będę polecać Panią Beatę każdemu !

Rewelacyjne podejście do pacjenta.

Super lekarz z cudownym podejściem do dzieci. Szczegółowo wyjaśnione wszystkie punkty działania. Przede wszystkim słucha co rodzic ma do powiedzenia. Polecam!

nie polecam!!!!!!!!!!!zerowe podejście do dziecka

nie polecam!!!!!!!!!!!zerowe podejście do dziecka

nie polecam i tyle...jestem zszokowana że jest tu tyle pozytywnych opinii, bo rodzice narzekają na panią doktor w klinice i na tzw. wizytach prywatnych

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Moja corcia ma NF1 i bylam bardzo zalamana. Pani doktor wytlumaczyla, poscieszyla i dodala mi wiary w to ze jednak moze byc dobrze. Mimo klasycznych objawow tej choroby nie szulfladkuje pacjenta, bo kazdy przypadek jest inny, i inny moze byc przebieg choroby. Polecam wszystkim rodzicom, ktorzy szukaja bardzo dobrego i kompetentnego neurologa z super podejsciem do dzieci.

Naprawde doktor Kamińska to lekarz z prawdziwego zdarzenia,godny polecenia.Nie tylko ma podejscie ale i wiedze i to bardzo dużą.Byłam u niej na wizycie prywatnej i publicznej tak samo traktuje pacjenta bez wzgledu na to czy sie płaci czy nie.Naprawde bardzo polecam i serdecznie dziekuje pani doktor za prowadzenie mojego synka od 2 miesiąca zycia do 1,5 roku.Wszystko co mówila na wizycie sprawdzało sie.Polecam gorąco!!!!!

Wspaniały lekarz, godny polecenia pod każdym względem. Traktuje pacjenta rownie dobrze w placowce publicznej, jak i w prywatnym gabinecie. Pani doktor prowadzi dziecko od kilku lat i jest to naprawdę kompleksowa opieka.